JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalny Skok Wahadłowy we Dwoje | 2wieże

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalny Skok Wahadłowy we Dwoje | 2wieże

Warszawa
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie spędzać czas w nieszablonowy sposób? Adrenalina i duże emocje to Wasz chleb powszedni? Ekstremalny Skok Wahadłowy dla Dwojga powstał z myślą o Was! Aby łatwiej pokonać niepokój i okiełznać zdenerwowanie wykonacie ten skok razem, podpięci do jednej liny. Wejdźcie na dwudziestosześciometrową wieżę i zobaczcie jak przyjemne jest swobodne spadanie. Chwila niepokoju przy krawędzi skok i... niesamowita radość! Przyjemności płynącej z takiego lotu nie można porównać z niczym innym. Pęd powietrza na skórze, duża prędkość i obecność najbliższej osoby, to absolutnie niepowtarzalna mieszanka! To przeżycie z pewnością będziecie wspominać jeszcze długo po odpięciu od lin. Dwie Wieże, profesjonalni instruktorzy oraz pierwszorzędna zabawa czekają na Was! Odważycie się na wspólne przeżycie i skoczycie po rewelacyjne wspomnienia?

  • Prezent obejmuje pojedynczy Skok Wahadłowy dla dwóch osób przypiętych do jednej liny.


Nie masz pomysłu na prezent na walentynki? A może potrzebny Ci jest ciekawy prezent dla pary? Podaruj przeżycie i miłe wspomnienia! Ekstremalny Skok Wahadłowy dla Dwojga to genialny wybór. Ten nietuzinkowy upominek wywołuje ogromną radość oraz jest świetną niespodzianką. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć interesujący prezent dla chłopaka, męża, narzeczonego czy też dla dziewczyny, żony lub narzeczonej, jesteśmy pewni, że z nami z pewnością Ci się to uda. Nie chcesz chodzić utartymi ścieżkami? Podaruj drugiej połówce ekstremalny prezent walentynkowy. Kreatywność zawsze jest w cenie, wyróżnij się z tłumu! Zobacz nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie super prezenty mamy w naszej ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 1,5 h na przygotowanie.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 r.ż. mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Przeciwwskazania do skoków mają osoby z kontuzjami, urazami układu mięśnio-kostnego, problemami z układem krążenia i oddychania, kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu itp. Wieże mają 26 m., ale platforma, z której oddaje się skoki jest na wysokości 27 m. Ponadto jej powierzchnia pozwala na skok na wszelkiego rodzaju lekkich pojazdach kołowych tj. rowerach, hulajnogach itp.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Sortuj wyniki: 765
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.