Ekstremalny Rejs Motorówką po Tamizie dla Dwojga

1 2 3 4 5 (0)
Londyn
2 os.

395 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Teraz macie okazję przekonać się, jak to jest pruć taflę wody z ekstremalną prędkością i zostawiać za sobą potężne fale rozbijające się o londyńskie nabrzeża. Twoja przygoda zacznie się na Embankment Pier, gdzie z towarzyszącą Ci osobą dołączycie do załogi łodzi motorowej. Chwilę później będziecie pędzić Tamizą, wzbijając tumany piany wodnej niczym James Bond podczas pościgu! Jednak Ekstremalny Rejs Motorówką po Tamizie dla Dwojgaf to nie tylko potężna dawka emocji, lecz także rozrywka intelektualna. W czasie jego trwania będziecie mieli szansę zobaczyć najciekawsze miejsca w Londynie, takie jak Tower Bridge czy centrum biznesu Canary Wharf. O każdym z nich dowiecie się czegoś ciekawego dzięki przewodnikowi, który opowie o nich w interesujący sposób. Gotów na doświadczenie, które zostawi Cię wstrząśniętym, ale niezmieszanym?

Prezent obejmuje:

  • Dwa bilety na Ekstremalny Rejs Motorówką obok centrum biznesowego Canary Wharf,
  • NIezbędny sprzęt ochronny,
  • Niezapomnianą wodną przejażdżkę,
  • Mnóstwo emocji!

Ekstremalny Rejs Motorówką po Tamizie dla Dwojga to doskonały prezent dla pary. To coś, co zapewni każdemu mnóstwo emocji. Będzie to także niebanalny prezent na Walentynki, który sprawi dużo radości obdarowanym. To oczywiście nie tylko nietuzinkowy podarek dla dwojga zakochanych. Ekstremalny Rejs Canary Wharf świetnie nada się także na takie okazje, jak urodziny czy imieniny. Poczujcie, jak to jest, gdy życie to przygoda!


Miejsce realizacji

Londyn

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie. Kamizelki ratunkowe i ubranie przeciwdeszczowe zostanie zapewnione na miejscu (jesli będzie padać).

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Realizacja prezentu nie jest zalezna od warunków pogodowych.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu jest dzielona z innymi obdarowanymi. Na łodzi znajdować się będzie maksymalnie 12 osób. Godziny rozpoczęcia rejsu: 10.00, 11.00, 12.00, 13:00, 15:30 & 18.30 (subject to daylight hours). Wcześniejsza rezerwacja jest konieczna i powinna nastąpić z miesięcznym wyprzedzeniem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.