Ekstremalny Rejs Motorówką Jet Viper

1 2 3 4 5 (1)
Hampshire
1 os.

125 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

To zdecydowanie coś dla maniaków adrenaliny, którzy nie boją się wody. Ekstremalny rejs motorówką zapewni Ci dokładnie taką dawkę wrażeń, jakiej potrzebujesz! Półtorej godziny spędzisz w prującej po tafli wody łodzi motorowej, zdany na łaskę prędkości. Twoja przygoda zacznie się od krótkiego rajdu wzdłuż rzeki, po którym wpłyniesz na Wody Southampton, gdzie pośród bocznych ślizgów, obrotów i ostrych hamowań czekają Cię prawdziwe wodne emocje. Łódź, na której spędzisz to niesamowite 90 minut ma 450 koni mechanicznych. To więcej, niż Subaru Impreza STi czy Mitsubishi Lancer EVO. Nie przesadzając można więc powiedzieć, że czekają Cię emocje zbliżone do tych odczuwanych przez pasażera sportowego auta. To coś czego nie da się zapomnieć!

Prezent obejmuje:

  • 90 minut rejsu motorówką,
  • Instukcję dotyczącą zachowania bezpieczeństwa,
  • Sprzęt niezbędny do bezpiecznej zabawy,
  • Pamiątkowe zdjęcie.

90 Minutowy Ekstremalny Rejs Motorówką to oryginalny prezent dla każdego fana adrenaliny. Taki upominek z pewnością zapewni każdemu fanowi ostrych wrażeń mnóstwo emocji. Jeżeli szukasz prezentu na urodziny dla chłopaka albo męża, to przeżycie świetnie się sprawdzi. Pędząc z ogromną prędkością po powierzchni wody każdy uzna, że życie to przygoda. 90 Minutowy Ekstremalny Rejs Motorówką to z pewnością niezapomniany prezent.


Miejsce realizacji

Hampshire

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych i zabranie ubrań na zmianę. Całe potrzebne wyposażenie zostanie zapewnione na miejscu.

Czas trwania

1 godzina i 30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Realizacja prezentu jest zależna od pogody. Skontaktuj się z dostawcą przed realizacją.

Informacje dodatkowe

Wiek minimum 8 lat. Realizującym prezent mającym mniej niż 18 lat musi w czasie resju towarzyszyć  dorosły.

Maksymalna waga realizującego prezent wynosi 114 kg - realizuący prezent musi zmieścić się w standardową kamizelkę ratunkową.

To doświadczenie nie może być realizowane przez kobiety w ciąży oraz ludzi cięrpących na choroby nóg, pleców lub szyi.

Prezent realizowany w okresie od 01.07 do 31.10.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.