Ekstremalny Rejs Łodzią Motorową RIB dla Przyjaciół | Szczecin

1 2 3 4 5 (0)
Szczecin i okolice
4 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli chcielibyście przeżyć pasjonujące chwile w gronie najbliższych osób, wybierzcie się na Ekstremalny Rejs Łodzią Motorową RIB dla Przyjaciół. To połączenie pontonu i tradycyjnej łodzi o napędzie mechanicznym, dzięki czemu zdobędziecie nawet największą falę! Zawrotna prędkość, duża stabilność, a także odporność na trudne warunki atmosferyczne to tylko niektóre z zalet łodzi hybrydowej (RIB). Wyruszcie w podróż życia i otwórzcie się na nowe doznania. Podarujcie sobie odrobinę szaleństwa i obudźcie w sobie duszę odkrywcy. Świetna zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane... A to wszystko pod okiem byłego funkcjonariusza służb specjalnych. Nie zastanawiajcie się dłużej - decydujcie się już dziś!

 

Prezent obejmuje:

  • Ekstremalny rejs łodzią motorową RIB,
  • Kamizelki ratunkowe dla uczestników,
  • Ubezpieczenie uczestników.

 
Pomysł na prezent dla Grupy nie przychodzi Wam do głowy? Podarujcie najbliższym Ekstremalny Rejs Łodzią Motorową RIB dla Przyjaciół. To idealny upominek na każdą okazję - zarówno Święta, jak i Urodziny. Wręczcie voucher na przeżycie wszystkim pasjonatom sportów wodnych i cieszcie się ich radością przez długi czas. Przekonajcie się sami, że ta podróż jest połączeniem szalonej zabawy, niezapomnianej przygody i całkowitego bezpieczeństwa!

Miejsce realizacji

Szczecin i okolice

Obowiązujący strój

Na realizację prezentu zalecamy ubranie, w którym czujesz się swobodnie. W ciepłe dni proponujemy strój kąpielowy. Na pokład łodzi dostaję się dużo wody.

Czas trwania

ok. 15 minut

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika: 7 lat. Prezent przeznaczony jest dla 4 osób. Uczestnicy rejsu wyposażeni są w kamizelki ratunkowe. Realizacja możliwa od lipca do września. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, za zgodą wykonawcy - realizacja możliwa do końca października. Rejs odbywa się w grupach min. 6-osobowych.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje