Ekstremalny Rejs Wyścigową Łodzią Motorową

1 2 3 4 5 (0)
Hampshire
1 os.

269 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wcale nie musisz znaleźć się na otwartym morzu w czasie sztormu, by połączyć pływanie łodzią z potężną dawką adrenaliny. Wystarczy, że weźmiesz udział w Ekstremalnym Rejsie Wyścigową Łodzią Motorową! Po krótkim wprowadzeniu zasiądziesz za sterami łodzi Honda Formula 4-Stroke championship (HF4S) i będziesz miał do dyspozycji całą potęgę silnika. Użyj jej aby pokonać wodną trasę wyścigową znajdującą się w cieśninie Solent. Gdy prędkość wbije Cię w fotel, a kadłub rozpruje powierzchnię wody wyrzucając w powietrze obłoki piany, poczujesz wodne emocje na najwyższy poziomie. W czasie rejsu sprawdzisz, jak bardzo prowadzenie łodzi motorowej różni się od jazdy samochodem. Jeśli będziesz miał trochę szczęścia, może uda Ci się wybić w powietrze na fali? Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie!

Prezent obejmuje:

  • Rejs motorówką HF4S dla jednej osoby,
  • Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa,
  • Sprzęt niezbędny do bezpiecznej zabawy.

Ekstemalny Rejs Motorówką ucieszy każdego fana adrenaliny. To doskonały podarunek dla mężczyzny, który możesz dać na urodziny albo imieniny. To także super prezent dla każdego, kto lubi spędzać czas na wodzie. Pęd, nagłe zakręty i przyspieszenie jest czymś, czego się nie zapomina. Jeżeli poszukujesz nietypowego upominku, Ekstemalny Rejs Motorówką nada się doskonale. Będzie to podarek, który na pewno się wyróżni.


Miejsce realizacji

Hampshire

Obowiązujący strój

Ciepłe, odporne na wiatr ubranie i wytrzymałe buty.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Realizacja prezentu jest zależna od pogody. Przed realizacją upewnij się kontaktując z wykonawcą, czy pogoda pozwala na realizację.

Informacje dodatkowe

Doświadczenie zaczyna się szkoleniem dotyczącym bezpieczeństwa i zapoznaniem się z łodzią. Później osoba obdarowana przebiera się w strój drużyny Saber Powerpoints i sprzęt zapewniający bezpieczeństwo. Prezent jest realizowany w sezonie od maja do października. Rezerwacji należy dokonać z miesięcznym wyprzedzeniem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.