Ekstremalna Przygoda na Linach | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin i okolice
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli uwielbiasz sporty ekstremalne i nie wyobrażasz sobie dnia bez aktywności fizycznej, Ekstremalna Przygoda na Linach powstała z myślą o Tobie! Wybierz się do Szczecina i sprawdź, czy pokonasz wszystkie przeszkody na specjalnie przygotowanej trasie. Będziesz miał możliwość przekonać się na własnej skórze, czy uda Ci się zdobyć tytuł mistrza wspinaczki! Udowodnij sobie i innym, że potrafisz przezwyciężyć swoje lęki i słabości. Otwórz się na nowe, szalone doświadczenia. To nie tylko świetna zabawa, lecz także wspaniała rozrywka, którą będziesz wspominać latami... A to wszystko pod okiem profesjonalnego instruktora. Nie zastanawiaj się dłużej - zdecyduj się już dziś! Kto wie, może to będzie początek nowej pasji?


Prezent obejmuje:

  • Szkolenie z zasad asekuracji i wspinaczki skałkowej,
  • Do wyboru: zjazdy na linie, wspinaczka po linie, skoki wahadłowe, zjazdy tyrolskie (atrakcje do uzgodnienia podczas rezerwacji).
  • Profesjonalny sprzęt,
  • Opiekę instruktorów,
  • Ubezpieczenie uczestników. 


Szukasz pomysłu na prezent dla Sportowca? Ekstremalna Przygoda na Linach jest idealnym rozwiązaniem! To oryginalny upominek dla Faceta, który sprawdzi się zarówno na Urodziny, jak i Święta. Koniec z tradycyjnymi podarunkami - idź z duchem czasu. Wręcz Ukochanemu voucher w formie przeżycia i ciesz się Jego radością przez długi czas!

Miejsce realizacji

Szczecin i okolice

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1 - 2 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia profesjonalny sprzęt, szkolenie z zasad asekuracji, opiekę instruktorów oraz ubezpieczenie uczestników. Dokładne miejsce realizacji prezentu oraz atrakcje do ustalenia podczas rezerwacji. Wszyscy prowadzący zajęcia instruktorzy to byli funkcjonariusze jednostek specjalnych, stale współpracujący z będącymi aktualnie w służbie kolegami.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności