Ekstremalna Jazda Pojazdami Wojskowymi

1 2 3 4 5 (0)
Hampshire
1 os.

869 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli na plecach nosisz "kostkę" i przedkładasz buty wojskowe nad jakikolwiek inny rodzaj obuwia, to Jazdy Pojazdami Wojskowymi zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. Nie ma powodu, byś ograniczał się do jednej militarnej maszyny. Tym razem zasiądziesz za sterami aż trzech różnych modeli czołgów, do tego jeszcze przejedziesz się kładem. W czasie tego niesamowitego doświadczenia towarzyszyć Ci będą instruktorzy, wśród których znajdują się weterani Wojny o Falklandy-Malwiny i Wojen w Zatoce Perskiej. Obszar, po którym będziesz się przemieszczał nie należy do równych, co więcej pełen jest błota i wody. Takie ukształtowanie umożliwi Ci sprawdzenie, jak każdy z tych pojazdów radzi sobie w trudnych warunkach. Wszystkie te elementy złożą się na super zabawę dla każdego maniaka militariów!

Prezent obejmuje:

  • Pełne wyżywienie w trakcie realizacji
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
  • Kierowanie Chieftain MBT
  • Kierowanie Abbot SPG
  • Kierowanie FV432 APC
  • Jazda Quadem

Jazda Maszynami Wojskowymi to doskonały prezent dla każdego fana wojskowych maszyn. Dla niejednego fana militariów kierowanie czołgiem to prezent marzeń, okazja, by poczuć, że życie to przygoda. Podarunek w postaci Jazdy Maszynami Wojskowymi sprawdzi się też jako prezent na urodziny dla chłopaka lub męża, w końcu każdy kiedyś bawił się plastikowymi czołgami. To także oryginalny podarek dla pracownika lub sposób na urozmaicenie wyjazdu firmowego.

 


Miejsce realizacji

Hampshire

Obowiązujący strój

Ciepłe, odporne na wiatr ubranie i wytrzymałe buty.

Czas trwania

3,5 godziny

Informacje dla oglądających

Opłata za oglądanie realizacji prezentu wynosi 10 funtów. Osoby oglądające realizację nie mogą mieć mniej niż 10 lat.

Pogoda

Realizacja prezentu jest zależna od pogody. Skontaktuj się z dostawcą przed datą realizacji.

Informacje dodatkowe

Minimalny wzrost osoby realizującej prezent 155 cm. Maksymalna waga 127 kg. Minimalny wiek 16 lat. Rezerwacji prezentu należy dokonać z 30 dniowym wyprzedzeniem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności