JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalna Jazda Monster Buggy | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalna Jazda Monster Buggy | Warszawa

Warszawa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
Chcesz przeżyć naprawdę ekstremalną motoryzacyjną przygodę? Poprowadź Monster Buggy i zapewnij sobie jazdę życia! Ten pojazd jest w stanie pokonywać wszelkiego rodzaju przeszkody – a tych, możesz mieć pewność, na Twojej drodze nie zabraknie. Wjeżdżaj na strome zbocza, pokonuj ogromne doły i docieraj tam, gdzie żaden inny pojazd nie jest w stanie dotrzeć. Spełnij swoje marzenie!

Co kryje się pod hasłem Monster Buggy?
To ogromny pojazd na wzór pustynnego buggy - 4,5 metra długości, 2,2 metra wysokości i koła o średnicy 1 metra. Monster Buggy posiada silnik V10 o pojemności blisko 7L i mocy około 400 KM, a to wszystko w połączeniu z doskonałym zawieszeniem i ultra lekką konstrukcją nadwozia.

Gdzie odbywa się przejazd?
Jazda odbywa się na specjalnie do tego przygotowanym torze o powierzchni 15 000 m2. Na torze znajdziemy liczne nasypy, przeszkody, nawroty, doły itp.

Czy zabawa jest bezpieczna?
Jazda Monster Buggy to zdecydowanie prezent ekstremalny, ale nad całością realizacji czuwa doświadczony instruktor, który w każdym momencie - w razie niebezpieczeństwa - może przerwać jazdę, przez użycie hamulca bezpieczeństwa oraz odłączenie zapłonu. Ponadto monster buggy to solidna stalowa klatka oraz fotele z 4- punktowymi pasami bezpieczeństwa.

Jeżeli głowisz się nad tym, jaki może być wymarzony prezent dla niego – oto Twoja odpowiedź: Ekstremalna Jazda Buggy to podarek, który każdy mężczyzna zapamięta na zawsze – to ekstremalny prezent, który zachwyci każdego miłośnika silnych emocji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym torze o powierzchni 15 000 m2. Przed jazdą krótkie szkolenie wstępne. Jazda odbywa się w bezpośredniej obecności instruktora. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Minimalny wiek: 18 lat. Osoba obdarowana zabezpieczona jest 4 punktowymi pasami bezpieczeństwa. Wykonawca zapewnia również kask. Zabroniona jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Warunkiem odbycia jazdy jest konieczność przeczytania, akceptacji i podpisania regulaminu. Instruktor ma prawo odmówić realizacji prezentu, w sytuacji, kiedy realizacja byłaby niebezpieczna dla którejkolwiek ze stron.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1627
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Marcin

Zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji dla osób szukających wrażeń .Bardzo fajna ekipa prowadzących . Polecam baaardzoo.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.