Ekskluzywny Zabieg Eternite | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków
1 os.

349 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Eternite to sekret wiecznej młodości zaczerpnięty z bogactw natury pochodzących ze wszystkich stron świata. Zabieg intensywnie regenerującyy dla skóry dojrzałej. Oparty na substancjach odżywczych pochodzących z oliwy z oliwek, która od wieków utożsamiana jest z długowiecznością. Zapewnia silne odżywienie, regenerację, pobudza skórę do odnowy i niweluje oznaki starzenia. Zabieg wyróżnia się egzotycznym masażem wspomaganym magicznymi właściwościami grających kuleczek qi gong, które wprowadzą w stan głębokiego relaksu. Zaufaj terapii bazującej na technikach Dalekiego Wschodu, gdzie zabiegi regenerujące mają bardzo głęboką tradycję. Setki lat historii przemawiają za tym zabiegiem!

Realizując Prezent:

  • Zostaniesz oddany pod opiekę wykwalifikowanych pracowników,
  • Zostaniesz poddany zabiegom kosmetycznym,
  • Doznasz chwil relaksu.

Jeżeli chcesz sprawić przyjemnośc bliskiej Ci osobie to pomyśl o podarowaniu Ekskluzywnego Zabiegu Eternite. Idealny prezent dla mamy na święta, Dzień Matki, urodziny czy na rocznicę. Świetny podarunek dla osób, które potrzebują relaksu i odprężenia. Podaruj go babci na Dzień Babci, czy swoim pracownikom.

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia piersią. Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności