JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga | Trójmiasto

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga | Trójmiasto

Gdańsk
2 os.

318 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
318 zł

Grillowana kiełbaska i piwo? Schabowy z ziemniakami i wódeczka? To bardzo przyjemne biesiadne zestawy, ale czasem warto sięgnąć po coś wyszukanego! Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga to dla Was szansa na wizytę w kulinarnym raju! Niesamowite smakowe kompozycje zarówno dań jak i pysznych koktajli sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowym przeżyciem! Stosowana przez doświadczonych kucharzy metoda foodpairingu otworzy Wam oczy na zupełnie nowe kulinarne światy! Ostrzegamy! Po tej wizycie potrawy z grilla mogą już nie wzbudzać takiego entuzjazmu...

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kolację degustacyjną dla dwóch osób w renomowanej gdańskiej restauracji mieszczącej się w prestiżowej lokalizacji tzw. garnizonie! Obdarowanym zaserwowanych zostanie 5 wyjątkowych dań! Ponadto podane zostaną 4 specjalnie skomponowane koktajle, które doskonale łączyć się będą z jedzeniem!

Czym jest foodpairing?

Foodpairing to nowoczesna metoda kulinarna, która polega na umiejętnym łączeniu produktów i smaków. Nawet takich, które z pozoru w ogóle do siebie nie pasują. Talent kucharzy sprawia jednak, że na talerzach ląduje zawsze wyjątkowa kompozycja, która zachwyci każdego!

Jakie dania znajdują się w menu degustacyjnym?

Menu degustacyjne zmienia się co dwa miesiące, tak by na talerzach gości lądowały zawsze najświeższe produkty sezonowe charakterystyczne dla konkretnych okresów w roku. Wielka kreatywność kucharzy sprawia, że zawsze są to potrawy oryginalne i co najważniejsze przepyszne!

Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodzeństwa, prezent zaręczynowy.

Chcesz podarować im coś specjalnego? Ekskluzywna Kolacja Degustacyjna dla Dwojga na pewno taka będzie! To super prezent dla przyjaciół lub dla rodziców! Podarunek z okazji Świąt lub na rocznicę! Zaskoczysz ich tym i na pewno uszczęśliwisz!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Minimum 1,5h.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje kolację degustacyjną dla dwóch osób w renomowanej gdańskiej restauracji mieszczącej się w prestiżowej lokalizacji tzw. garnizonie! Obdarowanym zaserwowanych zostanie 5 wyjątkowych dań! Ponadto podane zostaną 4 specjalnie skomponowane koktajle, które doskonale łączyć się będą z jedzeniem! Koktajle są napojami alkoholowymi i podawane są wyłącznie osobom pełnoletnim. Aby zarezerwować termin należy skontaktować się telefonicznie z Wykonawcą (tel. 570 191 910)LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1564
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Rafał

Bardzo polecam, Jedzenie pięknie podane i przepyszne. Bardzo przyjemna atmosfera i świetna obsługa. Polecam dokupić zestaw degustacyjny drinków.

Kasia

Przepyszna kolacja! Polecam każdemu wizytę w tym wyjątkowym miejscu...

1
Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.