Egzotyczny Rytuał Bambusem Królewskim | Szczecin

1 2 3 4 5 (0)
Szczecin
1 os.

130 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przeżyj niezapomniane chwile i wybierz się na Egzotyczny Rytuał Bambusem Królewskim. To relaksujący zabieg, wykonywany przy użyciu różnej wielkości pałeczek bambusowych, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Dzięki temu przynoszą natychmiastową ulgę oraz uwalniają napięcie. Terapia ta jest szczególnie skuteczna w likwidacji przemęczenia mięśni. Rytuał przynosi prawdziwe odprężenie nie tylko dla ciała, lecz także duszy. Rozpoczyna się peelingiem całego ciała z cukrem trzcinowym i kokosem, a następnie masażem przy użyciu olejku z Perły Filipin. Łączy w sobie techniki różnych zabiegów relaksacyjnych, shiatsu, ajurwedy, akupunktury i refleksologii. Co najważniejsze, gwarantuje odzyskanie równowagi, dobrego samopoczucia i przyjaznego spojrzenia na świat.

Co obejmuje prezent?
W skład prezentu wchodzi: 50-minutowy peeling cukrowy wraz z masażem całego ciała przy użyciu pałeczek bambusowych, jednorazowa bielizna, szlafrok oraz klapki na życzenie.

Jak przebiega realizacja?
Po przygotowaniu się, masażystka zaprasza na miejsce, gdzie odbędzie się masaż. Cała realizacja kończy się krótkim relaksem.

Czy występują jakieś przeciwwskazania?
Z masażu nie mogą skorzystać kobiety w ciąży oraz osoby z chorobami/zmianami skóry, alergią oraz pękającymi naczynkami.

Jakie są korzyści z realizacji prezentu?
Natychmiastowa ulga oraz uwolnienie napięcia, odzyskanie równowagi oraz dobrego samopoczucia.

Jeśli chcesz sprawić przyjemność Ukochanej, podaruj jej Egzotyczny Rytuał Bambusem Królewskim. To wspaniały zabieg w jednym z najlepszych Salonów SPA w Szczecinie, dzięki któremu każda kobieta poczuje się zrelaksowana i niezwykle odprężona. Zaskocz ją niebanalnym prezentem na Urodziny, Imieniny, Rocznicę i Święta. Podaruj jej voucher prezentowy na przeżycie, które z pewnością zostanie w jej pamięci na długi czas. Idź z duchem czasu i ciesz się radością z bliską Ci osobą!

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o przyjście 5 - 10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Usługa składa się z przygotowania, rzeczywistego czasu zabiegu oraz krótkiego relaksu po nim. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki na życzenie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje