Dzień Paintballa na Pięciu Polach Bitew

1 2 3 4 5 (1)
Londyn, Kent , Surrey
1 os.

65 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

To zabawa dla lubiących silne emocje. Na polu walki spędzisz cały dzień, w czasie którego będziesz mógł stoczyć nawet do 10 bitew. Teraz dowiesz się, jak to jest, gdy pociski śmigając kilka centymetrów od Ciebie, a wróg może wyskoczyć zza każdej przeszkody. Będziesz miał szanse testować kolejne taktyki i być coraz lepszy z każdym kolejnym starciem. Zostaniesz zasilony setką pocisków, co więcej, pizzowy lunch Papa Johns doda Ci energii w czasie walki. Będziesz mógł też całą swoją uwagę poświęcić na eliminowanie przeciwników, bo nad Twoim bezpieczeństwem będą czuwać profesjonaliści. Jako że sprzęt został wybrany przez eksperta, otrzymasz doskonały karabin, świetny kombinezon i porządne nakrycie głowy. Do boju!

Prezent obejmuje:

  • krótkie szkolenie 
  • wstęp na pole
  • wypożyczenie sprzętu

 

Dzień Paintballa to oryginalny prezent dla ludzi lubiących mocne emocje. Z pewnością każdy, kto szuka adrenaliny będzie zachwycony możliwością wzięcia udziału w paintballowym starciu. To pomysłowy prezent dla chłopaka lub męża. Każdy obdarowany Dniem Paintballa uzna, że życie to przygoda. To przeżycie to także niebanalny prezent na takie okazje jak urodziny, imieniny czy walentynki. Podaruj go i spraw obdarowanemu wiele radości.


Miejsce realizacji

Londyn, Kent , Surrey

Obowiązujący strój

Ubrania powinno być wygodne i nieograniczające ruchów.

Czas trwania

6 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek osoby realizującej prezent musi wynosić co najmniej 12 lat. Prosimy o rezerwację 2 - 4 tygodnie przed terminem by mieć pewność dostępności wybranego terminu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.