Dzień Paintballa dla Dwóch Osób

1 2 3 4 5 (0)
Hampshire
2 os.

55 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szukacie prawdziwych emocji? Chcecie wyzwolić w sobie ciemniejszą stronę osobowości? Dzień Paintballa dla Dwojga jest właśnie dla Was! To ekstremalna rozrywka, która na długo spędzi Wam sen z powiek. Stwórzcie drużynę, wymyślcie strategię... Opracujcie taktykę, która zaprowadzi Was do chwały. Niech chęć zwycięstwa zmotywuje Was do walki! Wyobraźcie sobie, że od wyniku bitwy zależy Was los - nie pozwólcie wrogowi na zdobycie terytorium. Przechytrzcie go. Nie dajcie się oszukać. Odważcie się na udział w grze - podejmijcie wyzwanie. Udowodnijcie sobie i światu, że jesteście w stanie walczyć do końca... Nie bójcie się zaryzykować! Kto wie - może po dniu spędzonym na placu, znajdziecie pasję na całe życie?

 

Prezent obejmuje:

  • Paintball dla dwóch osób,
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa,
  • Całe potrzebne wyposażenie,
  • 100 kulek paintballowych dla każdego uczestnika.

To pomysł na prezent, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym fanie komputerowych strzelanek. Taki podarunek sprawdzi się także w przypadku lubiących ruch na świeżym powietrzu. Voucher prezentowy na przeżycie to świetna idea na sprawienie komuś radości na Dzień Chłopaka lub Urodziny. To także ciekawy sposób, żeby urozmaicić weekend. Jeśli zastanawiasz się, co robić w sobotę, Dzień Paintballa dla Dwóch Osób to jest to!


Miejsce realizacji

Hampshire

Obowiązujący strój

Prosimy o wzięcie pod uwagę możliwości pobrudzenia się.

Czas trwania

Cały dzień.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek osoby realizującej prezenet: 11 lat. Osoby mające 15 lat lub więcej będą musiały posiadać zgodę rodzica.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności