Dzień Atrakcji w Stadninie Koni Moszna dla Dwojga

1 2 3 4 5 (2)
Opole (okolice)
2 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Od czasu do czasu dobrze wyjechać i odetchnąć świeżym powietrzem. Wyskoczcie za miasto i sprawdźcie, ile atrakcji czeka na Was w Mosznej! Wyjazd rozpoczniecie od zwiedzania stadniny z przewodnikiem. Przekonajcie się, jak pasjonujące może być życie wśród koni! Następnie wrócicie do stadniny i poznacie bliżej uroki jazdy konnej. Ukoronowaniem wypadu będzie zwiedzanie majestatycznego Zamku Moszna oraz słodki poczęstunek. Przewodnik pokaże Wam budowlę oraz wprowadzi Was w fascynującą historię tego miejsca. Jesteście gotowi na wyprawę?

Prezent obejmuje

  • Zwiedzanie Stadniny Moszna z przewodnikiem,
  • Jedną godzinę jazdy konnej pod kierunkiem doświadczonego instruktora dla każdej z osób,
  • Słodki poczęstunek dla dwojga w Zamku Moszna,
  • Zwiedzanie Zamku Moszna z przewodnikiem.

Oryginalne prezenty na Gwiazdkę, urodziny etc. to nasza specjalność! Z doświadczenia wiemy, że ciekawe upominki nie rosną na drzewach. Nie wiesz jaki prezent pod Choinkę podarować bliskiej osobie? Dzień Atrakcji w Stadninie Koni Moszna dla Dwojga to pomysłowy prezent na każdą okazję. Taki podarunek to duża niespodzianka i gwarancja miłych wspomnień. Taka mieszanka to przepis na genialny prezent na Boże Narodzenie!


Miejsce realizacji

Opole (okolice)

Obowiązujący strój

Spodnie typu leginsy z grubej bawełny lub inne mocno przylegające bez wystającego szwu od środka. Długie skarpety/podkolanówki; buty z płaską i sztywną podeszwą najlepiej bez obcasa zapinane na zamek lub rzepy (bez sznurówek) sięgające nad kostkę lub buty do jazdy konnej ewentualnie kurtka przeciwdeszczowa. Rękawiczki. Toczek/kask do wypożyczenia na miejscu.

Czas trwania

5 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: zwiedzanie stadniny z przewodnikiem, 1h jazdy konnej dla każdej osoby, słodki poczęstunek w Zamku Moszna, zwiedzanie Zamku Moszna z przewodnikiem.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności