Dwugodzinna Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle dla Dwojga | Kraków

1 2 3 4 5 (2)
Kraków
2 os.

449 zł 599 zł -25%

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wisła to niesamowita rzeka - stała się jednym z symboli naszego kraju, a jej piękno było opiewane przez wielu artystów. Chcecie przekonać się o jej prawdziwym uroku? Dwugodzinna Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle dla Dwojga z pewnością Wam w tym pomoże! Swoją przygodę zaczniecie od zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa oraz krótkiej instrukcji obsługi łodzi. Teraz wystarczy wejść na pokład i cieszyć się pięknem przyrody! Będziecie mieć aż dwie godziny aby nacieszyć się swoim towarzystwem, odetchnąć świeżym powietrzem oraz zapomnieć o stresie i obowiązkach. Od świetnych wspomnień dzieli Was tylko parę kroków - odważycie się wejść na pokład łodzi?

 Dodatkowe informacje:

  • Zapoznacie się z zasadami bezpieczeństwa na wodzie.
  • Odbędziecie wyprawę łodzią.
  • Na motorówce będziecie mogli korzystać ze specjalnie przygotwanej nawigacji z oznaczonym torem wodnym.
  • Spędzicie miło czas na świeżym powietrzu! 
Dobranie odpowiedniego prezentu jest bardzo trudną sztuką. Na szczęście istnieją podarunki które spodobają się każdemu np. Dwugodzinna Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle dla Dwojga! Ten niebanalny upominek to świetny prezent dla młodych i starych, rodziców, dziadków, dzieci, pary oraz przyjaciół. Jeżeli atrakcje W Krakowie już Ci się opatrzyły, to zainwestuj w przeżycie i ciesz się przygodą. A może potrzebny Ci jest romantyczny prezent na Walentynki? Wszystko zależy od Ciebie!

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana steruje motorówką samodzielnie. Pływanie łodzią nie wymaga posiadania żadnych dodatkowych uprawnień. Uczestnicy odbędą szkolenie teoretyczne. W przypadku osób niepełnoletnich pływanie łodzią możliwe jest tylko z osobą dorosłą. Wycieczki motorówkami organizowane są wyłącznie w wybranych przez Wykonawcę terminach.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.