Warszawski Drifting | Drift Taxi

1 2 3 4 5 (43)
Warszawa
1 os.

79 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś fanem szybkich samochodów, a adrenalina jest czymś, bez czego nie możesz funkcjonować? Zastanawiasz się, czym jest Warszawski Drifting - Drift Taxi i chcesz zobaczyć, co znaczy prawdziwy, ekstremalny drifting? Jeśli lubisz zapach palonej gumy, ostre wchodzenie w zakręty, emocje związane z połączeniem prędkości i poślizgu - to przeżycie powstało z myślą o Tobie! Daj się przewieźć profesjonalnemu drifterowi i poczuj się, jak na planie filmu Szybcy i Wściekli Tokio Drift! To wyjątkowe przeżycie zapewni Ci maksimum doznań w jednej chwili. Przekonaj się sam, wsiadając do Drift Taxi. Chcesz się fowiedzieć, jak wielka jest siła odśrodkowa na wirażu? Lepiej Zapnij pasy!
Kupując go otrzymasz dodatkowo rabat 10% na Szkołę Driftu w Nowym Mieście nad Pilicą.


Prezent obejmuje:

  • Krótkie wprowadzenie teoretyczne,
  • Niesamowity drift w fotelu pasażera.

Potrzebny Ci jest ekstremalnie szybki prezent dla fana szybkości - motoprezent z prawdziwego zdarzenia? Warszawski Drifting - Drift Taxi to dokładnie to, czego szukasz. To pomysłowy i ciekawy prezent dla Mężczyzny, który lubi ostrą i szybką jazdę! To również świetny upominek na Urodziny, Imieniny, Gwiazdkę czy też Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca. Nie masz pomysłu na podarek dla Męża, Narzeczonego, Syna lub Kolegi? Podaruj przeżycie i wyjątkowe wspomnienia! Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent. Chcesz zobaczyć więcej? Rzuć okien na nasz katalog marzeń i wybierz super prezenty.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa 15 minut. Sama jazda to 2 minuty maksymalnie intensywnego driftingu.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Możliwość realizacji w weekendy. Brak ograniczeń wiekowych. Drift odbywa się samochodem marki BMW.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności