Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Podniebna Kolacja – Dinner in the Sky®

(1)
Lokalizacja
Kraków, Wrocław, Warszawa
Uczestnicy
1
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Kolacja to nie tylko posiłek, lecz także forma odpoczynku po całym dniu pracy. Dobra kolacja zapewnia spokojny sen oraz energię niezbędną na następny dzień. To również doskonała okazja, aby przeżyć niezapomniane chwile! Wyobraź sobie elegancki posiłek składający się z przystawki, dania głównego, deseru oraz odpowiednich napojów. Do pełni szczęścia brakuje jedynie odpowiedniego widoku - panorama Warszawy widziana z max.  50 metrów nad ziemią sprawdzi się w tej roli doskonale! Tak właśnie wygląda Dinner in the Sky, niesamowita kolacja specjalnie dla Ciebie Legendarna platforma obecna już w 45 krajach na całym świecie.

Realizacja wyłacznie w określonych dniach w podanych na voucherze miastach. Rezerwacja konkretnych miejsc na platformie możliwa od 1.02.2016r.

27 - 29 maja - Kraków, przed Galerią Krakowską przy Dworcu
3 - 5 czerwca - Wrocław, Plac Solny
2 - 4 września - Warszawa, pl. Defilad

Realizując prezent:

  • Odbędziesz niesamowitą kolację max. 50 metrów nad ziemią,
  • Osoba obdarowana spożyje kolację składającą się z I i II dania, deseru oraz pakietu napojów. Dostępny jest wariant wegetariański,
  • Dbamy o Twoje pełne bezpieczeństwo spełniając normy DIN 4112, testy TÜV Rheinland oraz BTV (Belgium Testing agency),
  • Przeżyjesz niepowtarzalną przygodę!

Dinner in the Sky to prestiżowy prezent dla wszystkich, zarówno dla Pani jak i Pana, Biznesmena czy też fana ekskluzywnej kuchni. Szukasz nowości? Pragniesz luksusu? Pomysł na kolację nie wpada Ci do głowy? Wszystko smakuje lepiej na świeżym powietrzu - zwłaszcza jeżeli 50 metrów na ziemią towarzyszy ci profesjonalny kucharz, ulubiony drink oraz wyjątkowy pejzaż. Nie zastanawiaj się za długo, liczba miejsc jest ograniczona!

Miejsce realizacji

Kraków, Wrocław, Warszawa

Obowiązujący strój

Strój dowolny, zalecamy dostosować się do aktualnie panujących warunków pogodowych.

Czas trwania

Cała realizacja trwa ok. 70 min (strefa VIP + ok. 50 min. w powietrzu)

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Platforma zadaszona. Pogoda może uniemożliwić realizację. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu i lokalizacji.

Informacje dodatkowe

Rezerwacja konkretnych miejsc na platformie możliwa od 1.02.2016r. Osoba obdarowana spożyje kolację składającą się z I i II dania, deseru oraz pakietu napojów. Dostępny jest wariant wegetariański. Minimalny wzrost uczestnika to 150cm. Przeciwskazania: ciąża, choroby serca. Wysokość, na jaką zostanie podniesiona platforma będzie uzależniona od warunków atmosferycznych (max. 50 metrów). Na platformie znajdują się jednocześnie 22 osoby.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Lokalizacja

Realizacja:

Dinner in The Sky

Wszystkie oferty Partnera
Przetestowane przez nasz zespół!
Tester:
Paweł
Nasza ocena:

To zdecydowanie nie był zwykły obiad. Posiłek spożyty na 50-metrowej wysokości, u boku przyjaciół, zdecydowanie inaczej smakuje. Czułem się naprawdę wyjątkowo. Oprócz wyśmienitego jedzenia, które zaserwowali nam szefowie kuchni, można było podziwiać piękne widoki. Architektura miasta świetnie się prezentuje z takiej wysokości. Dodatkowo warunki atmosferyczne dostarczyły nam również lekkiej adrenaliny. W pewnym momencie zerwał się wiatr i niektórzy się trochę przestraszyli, ale obsługa stanęła na wysokości zadania, obniżając platformę, niwelując przy tym kołysanie. Było to dla mnie fantastyczne przeżycie, na pewno nie raz jeszcze skorzystam z tej atrakcji.

 

Dlaczego warto skorzystać z tej atrakcji?
Oryginalne przeżycie.
Piękne widoki.
Pyszne jedzenie i świetna obsługa.

Zdjęcia z naszego testu
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje