JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Win – Warsztaty z Sommelierem | Częstochowa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Win – Warsztaty z Sommelierem | Częstochowa

Częstochowa
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199 zł

Chcesz się nauczyć degustowania win w profesjonalny sposób? A może wiesz, jak to się robi, ale masz ochotę odkryć nowe ciekawe smaki i aromaty? Niezależnie od Twoich motywacji, Warsztaty z Sommelierem będą dla Ciebie doświadczeniem zarówno przyjemnym, jak i rozwijającym. W przeciągu kilku godzin, spróbujesz nawet sześciu win. Przećwiczysz rozpoznawanie charakterystycznych nut zapachowych pośród bogatego bukietu i nauczysz się wydobywać nieoczywiste niuanse smakowe. Przyjdź na wyjątkowe Warsztaty z Sommelierem i przekonaj się, że warto! 

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: degustację 4 do 6 win, przekąski neutralizujące smak, wodę mineralną, obsługę kelnerską, koszty lokalu.

Jak przebiega realizacja?

Podczas degustacji uczestnicy spróbują kilku rodzajów win oraz poznają specyfikę ich wytwarzania. Po degustacji (w konkursie lub losowaniu) wino dla jednej osoby w prezencie.

Czy wiesz, że...?

Poza oczywistym kolorem czerwonym, białym czy różowym, można powiedzieć dużo więcej o charakterze wina, zanim upijemy pierwszy łyk. Przyjdź na Warsztaty z Sommelierem i przekonaj się sam!

Degustacja Win – Warsztaty z Sommelierem to ciekawy prezent dla każdego, kto w spożywaniu trunków chce widzieć coś więcej niż beznamiętną czynność. Podarunek poza tym, że gwarantuje fantastycznie spędzony czas, dodatkowo rozwija zdolności sensoryczne i uczy czerpania jeszcze większej przyjemności z picia wina. Z tego względu jest to nie tylko upominek gwarantujący przyjemność, ale również praktyczny prezent dla wszystkich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3-4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby (degustacja odbywa się w grupie min 4 osób). Warunkiem wykonania usługi jest zebranie w określonym terminie grupy minimum 4 osób. Degustacje odbywają się wyłącznie w wybrane piątki, oprócz przypadających na ten dzień świąt.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1149
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.