Czekoladowy Warsztat

1 2 3 4 5 (0)
Londyn, Brighton, Manchester
1 os.

269 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czekolada to jeden z popularniejszych sposobów na uczynienie życia trochę słodszym. Teraz nie musisz już ograniczać się do wybierania słodyczy ze sklepowej półki, możesz samemu stworzyć własny przysmak. Zanim zabierzesz się do tworzenia swoich wymarzonych czekoladek, przejdziesz szkolenie, które przygotuje Cię do tej doskonałej zabawy. W międzyczasie zostaniesz uraczony ciekawymi anegdotami dotyczącymi czekoladowych słodyczy. Po instruktażu stworzysz czekoladki według własnego projektu, które będziesz mógł później zabrać do domu. Czekoladowy Warsztat to niepowtarzalna okazja, żeby zapoznać się z procesem wytwarzania słodyczy z czekolady. Jeżeli ciekawi Cie, jak powstają Twoje ulubione przymsaki, nie ma na co czekać!

Prezent obejmuje:

  • Czekoladowy warsztat dla jednej osoby
  • Wprowadzenie do robienia czekoladek
  • Wszystkie składniki

Na co dzień raczej nie zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób robi się tak lubiane przez nas słodycze. Czekoladowy Warsztat to ciekawy upominek, który pozwala dowiedzieć się, w jaki sposób przebiega ten proces. Dlatego jest to oryginalny pomysł na prezent dla kogoś zainteresowanego kulinariami. Jeżeli interesuje Cię podarek na Boże Narodzenie dla takiej osoby, nie wahaj się ani chwili!


Miejsce realizacji

Londyn, Brighton, Manchester

Obowiązujący strój

Ubrania powinny być wygodne i nieutrudniające poruszania. Prosimy o wzięcie pod uwagę możliwości pobrudzenia się.

Czas trwania

2 - 2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Z wyjątkiem sytuacji, gdy osoba realizująca prezent ma mniej niż 14, na miejscu realizacji może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek osoby realizującej prezent: 8 lat. Realizujący prezent będący w wieku poniżej 14 lat muszą być w towarzystwie dorosłego. Dostępność:wybrane niedzielne poranki oraz popołudnia. Fartuchy będą zapewnione na miejscu


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności