Całodzienna Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle dla Dwojga | Kraków

1 2 3 4 5 (0)
Kraków
2 os.

999 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lato w mieście wcale nie musi być nudne! Tym bardziej, że na wyciągniecie ręki czeka wspaniały, nadwiślański krajobraz. Całodzienna Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle dla Dwojga pomoże Wam oderwać się od zgiełku dużego miasta. Wystarczy tylko klika chwil teoretycznego szkolenia, żeby zaznajomić się obsługą łodzi oraz zasadami bezpieczeństwa. Teraz wystarczy wejść na pokład i cieszyć się dniem wytchnienia od gwaru, cudownymi widokami oraz swoim towarzystwem. Ten wypad za miasto z pewnością zostanie w waszej pamięci jeszcze długo po tym, jak zejdziecie na ląd. Prawdziwa przygoda zaczyna się już kilka metrów od brzegu - zapraszamy na pokład!

 Dodatkowe informacje:

  • Zapoznacie się z zasadami bezpieczeństwa na wodzie.
  • Odbędziecie wyprawę łodzią.
  • Na motorówce będziecie mogli korzystać ze specjalnie przygotwanej nawigacji z oznaczonym torem wodnym.
  • Spędzicie miło czas na świeżym powietrzu!
Pomysł na prezent nie przychodzi ci do głowy? Specjaliści od podarunków spieszą z pomocą! Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle dla Dwojga to świetny prezent dla pary, małżeństwa, narzeczeństwa lub dobrych znajomych chcących fajnie spędzić czas. Ten romantyczny upominek z pewnością sprawdzi się jako prezent na urodziny, rocznicę, gwiazdkę lub mikołajki. Zaufaj naszemu doświadczeniu, podaruj voucher na prezent i zamień marzenia na wspomnienia!

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

5 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana steruje motorówką samodzielnie. Pływanie łodzią nie wymaga posiadania żadnych dodatkowych uprawnień. Uczestnicy odbędą szkolenie teoretyczne. W przypadku osób niepełnoletnich pływanie łodzią możliwe jest tylko z osobą dorosłą. Wycieczki motorówkami organizowane są wyłącznie w wybranych przez Wykonawcę terminach. 


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.