Całodniowa Zabawa w Legendii dla Dwojga

1 2 3 4 5 (8)
Chorzów
2 os.

158 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kochacie zabawę na świeżym powietrzu? Chcecie spędzić romantyczne chwile, a może wręcz przeciwnie, szukacie ekstremalnych wrażeń i adrenaliny? Wybierzcie się do największego w Polsce parku tematycznego. Wejdźcie na kolejkę górską, zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno. Usiądźcie za kierownicami elektrycznych samochodzików i sprawdźcie, które z Was radzi sobie lepiej. W ten niesamowity dzień wszystkie, nawet najbardziej ekstremalne atrakcje czekają na Was. Odwiedźcie krainę radości i przez jeden dzień zapomnijcie o troskach i zmartwieniach. Zastrzyk adrenaliny dla odważnych oraz chwile wytchnienia dla szukających relaksu gwarantowane!

Prezent obejmuje:

  • Całodzienny bilet wstępu do parku dla dwóch osób (zapewnia korzystanie z wszystkich atrakcje bez limitu)
  • Darmowe wejście dla dzieci do 3 roku życia
Chcesz znaleźć ekstremalny prezent dla pary? A może potrzebny Ci jest romantyczny prezent, który uszczęśliwi Twoich bliskich? Teraz nie musisz wybierać! Całodniowa Zabawa w Legendii dla Dwojga to genialny prezent na każdą okazję. Szukasz pomysłu na randkę lub rocznicę ?? Ten niebanalny prezent to strzał w dziesiątkę. Świetna zabawa i zastrzyk adrenaliny to nasza Wyjątkowa recepta na oryginalny prezent dla dwojga!

Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

Prezent upoważnia do korzystania z atrakcji cały dzień

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wiek uczestnika: 3-100 lat. Aby sprawdzić, które atrakcje są dostępne, odwiedź stronę Legendii. Rezerwacja terminu nie jest wymagana. Należy okazać voucher w Infocentrum i po sprawdzeniu daty ważności zostanie on wymieniony na odpowiedni bilet. Przed udaniem się do Legendii w Chorzowie należy sprawdzić dni i godziny otwarcia.Opinie (1)

Kamil

Prezent się udał. Super zabawa, polecamy każdemu kto lubi tego typu zabawa. Było świetnie. Dziękuje i Pozdrawiam.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności