JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Całodniowa Zabawa w Legendii

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Całodniowa Zabawa w Legendii

Chorzów
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wyobraź sobie, że w przeciągu kilku godzin możesz jako pilot wznieść się ponad chmury, wypłynąć na wody oceanów pirackim statkiem, zostać kierowcą rajdowym lub pojechać największym Rollercoasterem w Europie Środkowo – Wschodniej. Tych wszystkich atrakcji, ale też wielu innych możesz doświadczyć w ciągu całego dnia pełnego wrażeń w największym parku tematycznym w Polsce. Voucher, który trzymasz teraz w rękach to przepustka do świata, w którym wszystkie marzenia się spełniają. Wyrusz na spotkanie marzeniom z dzieciństwa, odnajdź w sobie dziecięcą radość i żyj pełnią życia. Niesamowite wrażenia i miłe wspomnienia gwarantowane.

Prezent obejmuje:

  • Całodzienny bilet wstępu do parku (zapewnia korzystanie z wszystkich atrakcje bez limitu)
  • Darmowe wejście dla dzieci do 3 roku życia

Potrzebny Ci jest naprawdę ciekawy prezent? A może szukasz recepty na dobrą zabawę? Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich! Całodniowa Zabawa w Legendii to genialny prezent dla każdego, kto uwielbia rozrywkę na świeżym powietrzu. To także ciekawy prezent na wieczór kawalerski, osiemnastkę lub każdą inną okazję z gwarancją fantastycznej zabawy! Podaruj bliskiej osobie prezent i przekonaj się, jak bardzo będzie zaskoczona biletem do krainy dziecięcych marzeń.

Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Prezent upoważnia do korzystania z atrakcji cały dzień

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wiek uczestnika: 3-100 lat. Aby sprawdzić, które atrakcje są dostępne, odwiedź stronę Legendii. Rezerwacja terminu nie jest wymagana. Należy okazać Voucher w Infocentrum i po sprawdzeniu daty ważności zostanie on wymieniony na odpowiedni bilet. Przed udaniem się do Legendii w Chorzowie należy sprawdzić dni i godziny otwarcia.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.