Blob Jump | Bydgoszcz

1 2 3 4 5 (3)
Bydgoszcz (okolice)
1 os.

20 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pamiętasz beztroskie harce na dmuchanych zamkach? Wróć wspomnieniami do dziecięcego świata i oddaj się niebanalnej rozrywce. Blob Jump to świetna zabawa dla nieco większych dzieci. Wskocz na ogromną poduchę, odbij się od niej i pofruń prosto do wody! Głodny wrażeń? Wskakuj w kostium kąpielowy i hop do wody. Szerokich lotów!

Co obejmuje prezent?

Krótki instruktaż i skok do wody z poduszki powietrznej

Jak przebiega realizacja?

Instruktor wyjaśni poszczególne etapy zabawy. Następnie zajmiesz miejsce na krawędzi poduszki powietrznej i za sprawą przeciwwagi innych osób, które wskoczą na przeciwną krawędź poszybujesz do wody. 

Na jaką wysokość mogę się wznieść?

Ta atrakcja może wyrzucić Cię na kilka metrów w powietrze. 

Bloob Jump sprawdzi się jako:

prezent na 18stkę, prezent na wieczór kawalerski, prezent dla mężczyzny. 

Zastanawiasz się, jaki prezent dla miłośnika ekstremalnych wrażeń wybrać? Szukasz czegoś, co zapadnie w pamięć i dostarczy sporej dawki adrenaliny? Blob Jump to podarunek, który z pewnością przypadnie obdarowanym do gustu. Ten niebanalny prezent świetnie sprawdzi się jako: prezent na urodziny lub prezent na Dzień Chłopaka. Nie czekaj i już dziś zafunduj wystrzałowe emocje!


Miejsce realizacji

Bydgoszcz (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

ok. 15 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Po skoku ląduje się w wodzie. Minimalny wiek uczestnika to 13 lat. Wymagana akceptacja regulaminu oraz podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia. Poniżej 18 r.ż. wymagana obecność opiekuna.

 


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.