Najpiękniejsze i najbardziej emocjonujące prezenty to te wręczane #bezokazji. Nic nie cieszy tak, jak drobny, miły i niespodziewany gest ze strony kogoś bliskiego. Jeszcze lepiej, jeśli poza sprawieniem radości, możemy też przy okazji spełnić marzenia tych, którzy potrzebują tego najbardziej. Właśnie dlatego zachęcamy Cię do podjęcia Wyzwania Wyjątkowy Prezent #bezokazji i wsparcia Fundacja Mam Marzenie. Jak to działa?
 

✔ Wybierz min. 2 osoby, którym chcesz zrobić prezent-niespodziankę. Zastanów się, w jaki sposób możesz sprawić radość wybranym znajomym. Może to być cokolwiek – ugotowanie pysznej kolacji czy wspólny wypad do kina. Im ciekawiej, tym lepiej! 
✔ Masz już pomysł na upominki? Do dzieła! Nie zapomnij o udokumentowaniu swojej niespodzianki w postaci zdjęcia.
✔ Opublikuj zdjęcie wraz z opisem Wyzwania* na Facebooku i nominuj obdarowanych przez Ciebie znajomych do podjęcia Wyzwania Wyjątkowy Prezent #bezokazji i sprawienia radości kolejnym 2 osobom. 
✔ Za każde opublikowane na Facebooku Wyzwanie przekazujemy 1 zł na rzecz Fundacji Mam Marzenie, która spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Nasz cel to 10 tys. opublikowanych Wyzwań, czyli 10 tys. zł uzbierane do końca września. 

Czas start! Niech idea spełniania marzeń i sprawiania radości #bezokazji idzie dalej w świat!

*Wyzwanie Wyjątkowy Prezent #bezokazji
"Biorę udział w Wyzwaniu #bezokazji realizowanym przez @Wyjątkowy Prezent 

 

BIORĘ UDZIAŁ!