Peak Ride

Jesteś fanem wypraw rowerowych? Masz ochotę na prawdziwą przygodę na swoich dwóch kółkach, która nie tylko napełni Cię pozytywną energią, ale także pozwoli podziwiać naprawdę zapierające w piersiach widoki, a dodatkowo przepierzać wolną od czterokołowych pojazdów, smogu i ulicznego hałasu trasą? Właśnie trafiłeś na wycieczkę, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania – podążaj Szlakiem Orlich Gniazd i przeżyj niezapomnianą rowerową przygodę, obfitującą w niezapomniane widoki i ekscytujące wrażenia. Jesteś gotowy na podróż?
Szukaj po kategorii

Poczuj emocje z Peak Ride

Peak Ride to grupa profesjonalistów, kochająca wszelkie wyprawy off roadowe – zarówno te samochodowe, jak i rowerowe. Są to unikatowe, kompleksowe programy turystyki aktywnej. Ich specjalizacją są wyprawy rowerami elektrycznymi typu e-bike. Tutaj zasady są proste: sprzęt jest zapewniony wraz z całą organizacją, po Twojej stronie zostaje jedynie dobra zabawa. A takiej zaznasz na pewno: do wyboru masz kilka opcji na sportowy, pełen adrenaliny wypoczynek, który na pewno będziesz chciał powtórzyć. Możesz zdecydować się na rowerową wyprawę Szlakiem Orlich Gniazd dla jednej lub dwóch osób bądź też off roadową przygodę po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej dla takiej samej liczby uczestników. Podoba Ci się ten pomysł? Ruszaj więc na przygodę!

Sportowe emocje z Peak Ride

Peak Ride to miejsce, w którym możesz uwolnić swoją duszę sportowca i pasjonata cudownych widoków. Wyprawy rowerowe Szlakiem Orlich Gniazd są wykonywane na rowerach elektrycznych, trwają około 6-8 godzin i odbywają pod okiem lokalnego przewodnika – to wszystko pozwoli Ci zwiedzić aktywnie piękne zakamarki Krakowa, zachwycając się niepowtarzalnymi widokami. Jeśli jesteś natomiast fanem motoryzacji, to wyprawa na Quadzie w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej skradnie Twe serce. Masz do wyboru podróż rowerem lub off roadowym Land-Roverem dla jednej osoby lub dwóch. Taka wyprawa to także doskonały pomysł na prezent dla zmotoryzowanych lub pełnych sportowego zapału osób – przekonaj się, jak świetna i pełna wrażeń będzie to przygoda.

Poczuj adrenalinę z Peak Ride

Marzy Ci się pełna emocji przygoda, która dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i niesamowitej ilości adrenaliny? Lubisz podziwiać piękne widoki i masz ochotę odpocząć od codziennego, miejskiego hałasu? W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne – są nim wyprawy z Peak Ride. Masz do wyboru niesamowitą wyprawę rowerem elektrycznym Szlakiem Orlich Gniazd dla jednej lub dwóch osób lub niesamowite off roadowe emocje po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Land-Roverem również dla jednej lub dwóch osób. Wolisz spokojne popołudnie czy sportowe szaleństwa? Obie opcje pozwolą Ci obcować z naturą i poczuć prawdziwą adrenalinę. Jesteś fanem aktywnego spędzania czasu? W takim razie na pewno nie oprzesz się off roadowej przygodzie – kiedy planujesz wyprawę?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.