Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag

Szukasz pomysłu na spędzenie popołudnia w towarzystwie przyjaciół? A może chcesz zorganizować nietypową imprezę urodzinową i nie możesz znaleźć odpowiedniego miejsca? Zapraszamy do Mystery Machinery, gdzie czeka na Was mnóstwo świetnej zabawy. Połączenie escape roomu, Laser Tag, Areny VR i baru sprawia, że to idealne miejsce na wspólne spotkanie. Nieoczywiste zagadki, pasjonujące historie i okazja, aby wykazać się refleksem – jesteście gotowi na nowe wyzwania?
Szukaj po kategorii

Mystery Machinery Katowice – Escape Room, Laser Tag, Arena VR i Snack Bar w jednym miejscu

Mystery Machinery Katowice to centrum rozrywki w Katowicach, znajdujące się w Centrum Handlowym Załęże. Łączy w sobie escape roomy, arenę do gry w Laser Tag, przestrzeń przeznaczoną do Wirtualnej Rzeczywistości oraz strefę gastronomiczną. Działa od 13 września 2021 roku i udostępnia aż 12 różnych pokoi zagadek – w tym 2 pokoje z Mistrzostw Polski – oraz 300-metrową salę do gry w Laser Tag i strefę VR. W escape roomach będziecie mieli okazję odkryć tajniki krasnoludzkiego piwa, uwolnić się z aresztu, poznać sympatyczną Śmierć, wejść do tajemniczej jaskini czy wziąć udział w eksperymencie Tesli. Na arenie Laser Tag z kolei spróbujecie wyeliminować swoich przeciwników lub wprost przeciwnie – współpracować z nimi, aby przeciwstawić się nadchodzącemu zagrożeniu. Ponadto, będziecie mogli pobawić się w świecie Wirtualnej Rzeczywistości. Mystery Machinery to idealne miejsce na spotkanie zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Gwarantuje świetnie spędzony czas i mnóstwo dobrej zabawy. Obsługa chętnie wprowadzi Was w fabułę wybranej rozgrywki, odpowie na ewentualne pytania i zadba o komfortową atmosferę podczas całego spotkania.

Nowy wymiar rozrywki w Mystery Machinery w Katowicach

W Mystery Machinery w Katowicach przygotowano dla Was 12 scenariuszy pokoi zagadek, o różnym stopniu trudności. Czas trwania jednej rozgrywki to około 60 minut. W grze może wziąć udział od 2 do 4 osób. A co czeka na Was za poszczególnymi drzwiami? Oprócz wspomnianej już przygody w świecie krasnoludów czy wcieleniu się w członków grupy do zadań specjalnych możecie także zostać pomocnikami samej Śmierci lub wydostać się z przedwojennego, katowickiego aresztu. Jeśli natomiast chcielibyście tym razem wziąć udział w nieco innej grze, Mystery Machinery zaprasza na arenę Laser Tagu. Tutaj również czeka na Was mnóstwo niezapomnianych wrażeń. W zależności od wybranego scenariusza będziecie musieli ze sobą walczyć lub współpracować. Jeśli wolicie pierwszą opcję, z pewnością spodoba Wam się tryb „Decydujące starcie”, w którym podzielicie na dwie drużyny, a jedna będzie starała się pokonać drugą. Dla osób lubiących bardziej hardcorowe doznania przygotowano „Ucieczkę z Czarnobyla”, gdzie każdy walczy przeciwko każdemu. Dla grup chcących się bardziej zintegrować, lepiej sprawdzi się za to „Zombie”. W tym przypadku musicie współpracować, aby obronić się przed nadciągającą hordą nieumarłych przeciwników. Trybów jest wiele, a każdy z nich gwarantuje świetną zabawę w towarzystwie przyjaciół. Wybierzcie swój scenariusz i ruszajcie do walki. Ponadto będziecie mogli odwiedzić również jedną z najnowocześniejszych Aren VR w Polsce i przenieść się ze swoimi znajomymi w świat wirtualnej rzeczywistości w ramach kilkudziesięciu dostępnych gier. Mystery Machinery Katowice to gwarancja świetnej zabawy dla każdego!

Pomysły na nietypowe Escape Roomy

Escape Roomy to jedna z najpopularniejszych rozrywek, która polega na znajdywaniu ukrytych przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek, aby wydostać się z pokoju. Wraz z pojawianiem się coraz większej liczby pokoi na rynku twórcy zaczęli wymyślać coraz bardziej kreatywne rozwiązania, aby przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych. W ten sposób w Warszawie powstał pokój, który znajduje się w… jeżdżącym autokarze. Gracze mają możliwość nawiązania interakcji z kierowcą, a także obserwowania przez szyby warszawskich ulic (choć wątpimy, czy akurat na to znajdują czas ;)). W Łodzi natomiast zbudowano Escape Room, który przechodzi się w całkowitych ciemnościach. Robi wrażenie, prawda?

Mystery Machinery w Katowicach

Mystery Machinery w Katowicach to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim mieści się tu aż 12 escape roomów z różnymi scenariuszami i o zróżnicowanym stopniu trudności, a oprócz tego arena do gry w Laser Tag, strefa VR oraz Snack Bar. Będziecie mieli okazję wykazać się sprytem, kreatywnością, refleksem i umiejętnością logicznego myślenia, a przede wszystkim świetnie spędzicie czas. Gotowi na prawdziwą zabawę?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.