Monsterroller Team

Lubisz aktywność, dzięki której możesz się zmęczyć i poczuć wzrastający poziom endorfin? Lubisz wiatr we włosach i przeżyć zastrzyk adrenaliny, którego nie da się porównać z niczym innym? Właśnie znalazłeś idealne miejsce dla siebie! Zafunduj sobie niesamowity zjazd Monsterrollerem lub Drift Trickiem, który zagwarantuje Ci niezapomniane emocje i przeżycie, które zapamiętasz na zawsze. Zostań mistrzem i przeżyj cudowne, ekscytujące chwile – odważysz się zjechać i poczuć ten niesamowity pęd oraz wiatr we włosach?
Szukaj po kategorii

Niesamowity zjazd z Monsterroller Team

Monsterroller Team to niezwykła grupa fanów aktywności, którzy stworzyli niesamowity projekt. To właśnie dzięki niemu masz okazję przeżyć niesamowite chwile i poczuć niesamowity zastrzyk adrenaliny, wywołujący niepohamowaną radość. W Międzybrodziu Żywieckim, a dokładniej na Górze Żar, będziesz mógł poszaleć na drift trike lub odbyć ekstremalny zjazd na monsterrollerze. To połączenie ciekawej aktywności i adrenaliny, a także świetnej zabawy. Do wyboru masz kilka opcji – a nawet możesz zabrać na niesamowitą przejażdżkę drift trikiem wybraną przez siebie osobę. Masz ochotę na niezapomniane wrażenia, których nigdy w życiu nie zapomnisz? Teraz masz okazję je przeżyć – wybierz niesamowity zjazd monsterrollerem lub drift trikiemi zabaw się!

Szalony pęd z Monsterroller Team

Monsterroller Team to miejsce, w którym spełniają się marzenia o niesamowitych zjazdach niecodziennymi maszynami. Tutaj możesz wybrać, czy chcesz odbyć trzy ekstremalne zjazdy monsterrollerem, czyli specjalną hulajnogą zjazdową, czy też driftować na specjalnym, niskim rowerze trójkołowym. To zastrzyk adrenaliny, od którego możesz się uzależnić! Jeśli kochasz żyć aktywnie, sportowo i nie przeraża Cię szybka jazda – ta atrakcja jest idealna dla Ciebie. Pamiętaj, że zjazd takimi maszynami wymaga odwagi – to nie jest standardowa jazda hulajnogą, gdzie prędkość nie jest porywająca. Tutaj naprawdę poczujesz wiatr we włosach i prędkość, która wywoła u Ciebie niepohamowaną radość i niesamowite emocje. Poczuj ten zastrzyk adrenaliny już dziś! To jedno z niewielu miejsc w Polsce oferujących takie zjazdy.

Adrenalina na najwyższym poziomie z Monsterroller Team

Jesteś fanem ekstremalnych przeżyć, a adrenalina to Twoje drugie imię? Marzy Ci się sportowa aktywność, którą zapamiętasz i na pewno będziesz chciał powtórzyć nie raz? Właśnie znalazłeś doskonałe miejsce, w którym możesz wyzwolić wszystkie swoje emocje i doskonale się zabawić. Monsterroller Team to doskonałe rozwiązanie, w którym poczujesz duży zastrzyk adrenaliny i niesamowite emocje. Masz do wyboru kilka niezwykłych rozrywek – zjazd monsterrollrem, czyli ekstremalną hulajnogą, która jest przystosowana do jazdy po nierównych terenach. Oprócz tego masz też do wyboru zjazd drift trikiem z Góry Żar lub zjazd w tym pojeździe dla dwóch osób. Zafunduj sobie niesamowite wrażenia i przeżycie, które zapamiętasz na całe życie i na pewno je powtórzysz!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.