(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lądowisko Ldzań

Daj się porwać podniebnej przygodzie i weź udział w Locie za Sterami Samolotu, dzięki któremu poczujesz się jak prawdziwy pilot. Dzięki specjalistom z Lądowiska Ldzań zaczniesz swoją przygodę z lataniem na dobre. Lot widokowy sprawi, że wspomnienia z przeżycia zostaną w Twojej pamięci na długo. Spełnij swoje marzenie, trzymając stery samolotu. Przekonaj się, jak pięknie z lotu ptaka prezentuje się Łódź i jej okolice. Weź udział w tym wyjątkowym przeżyciu sam lub z najbliższymi. Wsiądź do Cessny 182P i wzbij się w przestworza. Niesamowite emocje czekają właśnie na Ciebie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

Lądowisko Ldzań – tu zaczyna się powietrzna przygoda

Przeżyj niepowtarzalną przygodę, dzięki pilotom z R-Avia i doświadcz wyjątkowego lotu. Poczuj prawdziwe emocje, startując z trawiastego Lądowiska Ldzań, oddalonego od Łodzi o 10 minut i ciesz się lotem, który przyniesie Ci mnóstwo radości. Lądowisko w Ldzaniu to wyjątkowy obiekt czynny aż 24h na dobę. Cessna 182P to natomiast czteromiejscowy samolot turystyczny. Wzbij się w powietrze sam albo z przyjaciółmi. Lot z Lądowiska Ldzań to gwarancja wyśmienitej zabawy oraz bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Lot widokowy to także okazja, aby poczuć wolność, rozkoszując się cudownymi widokami. Lądowisko Ldzań sprawi, że w końcu spełnisz swoje marzenie o sterowaniu samolotu albo zakochasz się w lataniu i zapragniesz jeszcze więcej.

Lot za Sterami Samolotu z Lądowiska Ldzań koło Łodzi

Wsiądź do Cessny 182P i przeżyj niepowtarzalne chwile. Lądowisko Ldzań oferuje loty nad Łodzią i okolicami, dzięki którym zobaczysz wyjątkowe miejsca z nowej perspektywy. Trasa przelotu zależna jest od czasu jego trwania. Lot za Sterami Samolotu (10 minut) to okazja, aby zobaczyć Łódź. 10 to zbyt krótko? Dzięki Lądowisku Ldzań możesz wybrać czy Twoja przygoda potrwa 10, 15, 20, 30, 45 czy aż 60 minut! W najbardziej rozbudowanej wersji lotu zobaczysz nie tylko Łódź, ale również Zalew Sulejowski i kopalnie węgla brunatnego w Bełchatowie. Cessną 182P możesz poleciać sam albo zabrać ze sobą bliskie Ci osoby. Niesamowite widoki i niepowtarzalne emocje to gwarancja dobrej zabawy.

Cessna – ciekawostki

Czy wiesz, że Cessna Aircraft Company to jeden z najbardziej znanych producentów lekkich samolotów na świecie? Historia firmy sięga początków XX w. W 1911 roku farmer Clyde Cessna wybudował bowiem drewniany samolot i jako pierwszy przeleciał nim trasę między rzeką Missisipi a Górami Skalistymi. Sukces biznesowy firmy to jednak zasługa Dwane’a Wallace’a – wnuka Cessny. Cesnna 182, którą możesz polecieć z Lądowiska Ldzań (Łódź) to jeden z 20 modeli Cessny 182, która powstała w 1956 roku jako trójkołowy wariant Cessny 180. Model ten wykorzystywany jest między innymi jako taksówka powietrzna albo prywatny samolot. Dzięki Lądowisku Ldzań poznasz tą wyjątkową maszynę z bliska, trzymając za jej stery!

Wzbij się w powietrze - Lądowisko Ldzań

Zapnij pasy i leć wysoko, podziwiając wyjątkowe widoki z perspektywy lotu ptaka. Spełnij marzenie z dzieciństwa i poczuj się jak prawdziwy pilot albo zakochaj się w lataniu po raz pierwszy. Lot za Sterami Samolotu to idealna okazja, aby przeżyć niepowtarzalną przygodę. Dzięki R-Avia Łódź możesz polecieć sam albo w towarzystwie przyjaciół. Jeśli kochasz adrenalinę to lot Cessną jest idealną opcją dla Ciebie. Przekonaj się o możliwościach tego lekkiego samolotu i sprawdź jakie uczucie towarzyszy w momencie trzymania sterów. Lądowisko Ldzań to gwarancja prawdziwych emocji.