Krakowska Szkoła Barmanów

Krakowska Szkoła Barmanów to miejsce, które przybliży Cię do świata alkoholi i kaw. Możesz przeżyć fascynującą przygodę, dzięki której będziesz miał okazję spróbować ciekawych smaków i nauczyć się nowych umiejętności. Poznasz metody parzenia czarnego napoju, bez którego wielu ludzi nie wyobraża sobie rozpoczęcia swojego dnia. Odkryjesz tajniki powstawania wielu rodzajów whisky i wina. Dowiesz się jak rozpoznawać ukryte w nich smaki i aromaty. Zdobądź wiedzę zarezerwowaną tylko dla prawdziwych znawców tych trunków!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Krakowska Szkoła Barmanów

Chciałbyś pracować w gastronomii? Jednak brak Ci profesjonalnego przeszkolenia? Krakowska Szkoła Barmanów nauczy Cię wszystkiego od podstaw! Poznaj tajniki pracy w gastronomii i przekonaj się, jak być profesjonalistą! Krakowska Szkoła Barmanów oferuję również kursy dla osób, których fascynuje świat kawy i alkoholi.

Degustacja whisky z Krakowską Szkołą Barmanów

Krakowska Szkoła Barmanów specjalizuje się w profesjonalnych szkoleniach z dziedziny barmańskiej, baristycznej, sommerlierskiej oraz degustacjach whisky. Po takich kursach nauczysz się techniki oraz poznasz smak prawdziwej kawy, czy każdego mocnego alkoholu. Zyskaj wiedzę godną najlepszych restauracji w Polsce!

Krakowska Szkoła Barmanów: profesjonalizm i dobra zabawa

Krakowska Szkoła Barmanów to pierwsza tego typu szkoła! To oni zapoczątkowali profesjonalne podejście do zawodu barmana. Wybierz się na degustację whisky lub inne ciekawe przeżycie i dowiedz się, dlaczego Krakowska Szkoła Barmanów cieszy się tak dużą popularnością!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.