Dzień Singla, obchodzony 15 lutego, z roku na rok zyskuje na popularności.Dlatego wraz z portalem Sympatia.pl przygotowaliśmy niezwykłe wydarzenie, które jeszcze bardziej spopularyzuje to święto... i przy odrobinie szczęścia, pomoże znaleźć miłość kilku osobom.

Chcemy w nietypowy sposób podejść do randki w ciemno. Zazwyczaj jest to po prostu zaaranżowane spotkanie dwójki nieznających się singli. Ale to nie dla nas! Wydarzenie będzie miało charakter spotkania kilkudziesięciu nieznajomych podczas Dine in the Dark - Kolacji w Ciemności w Warszawie. Uczestnicy będą pojedynczo wprowadzani do sali, gdzie zjedzą posiłek w absolutnej ciemności. Nie będą znali menu, nie zobaczą potraw, ani pozostałych uczestników zabawy. Zabawa polega na tym, żeby nie tylko rozpoznać smaki, które w ciemności nabiorą zupełnie nowego wymiaru, lecz także nawiązać znajomość, nie widząc osoby, z którą jemy kolację. Nad sprawną obsługą eventu będą czuwali kelnerzy w noktowizorach.

 

Jeśli chcesz wygrać pojedyncze zaproszenia na tę niecodzienną kolację, wystarczy, że na adres konkurs@sympatia.pl wyślesz nam odpowiedź na pytanie: Jaka była Twoja pierwsza randka?

W mailu koniecznie dopisz: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania i numer telefonu.

Spośród nadesłanych odpowiedzi organizatorzy wybiorą najciekawsze odpowiedzi, a ze zwycięzcami skontaktują się telefonicznie oraz mailowo.

Konkurs trwa od 2 do 12 lutego do godz. 23:59.

Jak będzie wyglądała "Randka w Ciemności"?

- Kolacja odbędzie się 15 lutego wieczorem w Warszawie.

- W kolacji weźmie udział 20 kobiet i 20 mężczyzn.

- Oprócz tego możecie spodziewać się doświadczenia najwyższej klasy, do jakiego przyzwyczaiła Was Kolacja w Ciemności - Dine in the Dark.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o Dine in the Dark - to sprawdźcie naszą ofertę tutaj.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.