Kart Center

Uwielbiasz sporty motorowe? A może chcesz po raz pierwszy usiąść za kierownicą gokarta? Zacznij realizować swoje marzenia! Kart Center to wyjątkowe miejsce, w którym możesz przeżyć niezapomnianą przygodę! Poczuj się jak kierowcy Formuły 1 i wciśnij gaz do dechy. Zabierz drugą połówkę, rodzinę czy grupę przyjaciół i zmierzcie się na 500-metrowym torze. Sprawdźcie kto pierwszy dojedzie do mety! A jeśli szukasz prezentu dla bliskich, który wyzwoli w nich ducha rywalizacji to lepiej nie mogłeś trafić! Ogromne, sportowe emocje i świetna zabawa gwarantowane!
Szukaj po kategorii

Kart Center Sopot

KarCenter to miejsce stworzone dla fanów motoryzacji, adrenaliny oraz rywalizacji. Na torze poczujesz się jak prawdziwy kierowca Formuły 1. Sprawdź się za sterami gokarta i wjedź prosto na podium. Gokarty to nie tylko świetna zabawa, ale również sportowa rywalizacja!

Kart Center - gokarty w Sopocie

W KarCenter bezpieczeństwo i profesjonalizm to podstawa. Znajdziesz tu tylko najlepszy sprzęt, francuskiej firmy, specjalizującej się w wytwarzaniu gokartów. Każdy z nich jest specjalnie dobierany do warunków toru, dzięki czemu komfort jazdy jest na najwyższym poziomie. Co skutkuję najwyższym poziomem dobrej zabawy!

Kart Center: tor kartingowy Sopot

Tor w Kart Center ma aż 500 metrów! Dodatkowo na trasie znajduje się 40-metrowy most oraz dwa 4-metrowe przejazdy, które sprawią, że nie zapomnisz tych emocji!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.