Już Otwarte w Łodzi

Wszystko powoli wraca do normy - także możliwość korzystania z różnych atrakcji! W tej kategorii zebraliśmy wszystkie przeżycia, które są otwarte. Zobacz jakie marzenia możesz spełnić! Kategoria Już Otwarte to praktyczny przewodnik po atrakcjach, które są dostępne "od ręki". Zobacz z czego możesz skorzstać już teraz i spełniaj marzenia swoje lub swoich bliskich!
Filtruj Prezenty (1)
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 30

Już otwarte - prezenty i atrakcje dostępne natychmiast!

Wygląda na to, że wszystko powoli wraca do normy. Choć nie jest jeszcze idealnie - możemy powoli rozkoszować się urokami życia. Bary, restauracje, hotele czy...fryzjerzy - wszystkie punkty powoli się otwierają. Właśnie dlatego powstała kategoria Już Otwarte - wygodny sposób na szybkie sprawdzenie atrakcji, które są czynne i oferują spełnianie marzeń. Bardzo cieszy nas ta kategoria, bowiem znaczy, że znów możemy natychmiastowo spełniać Państwa marzenia. Jeżeli nie znalazłeś w tej kategorii swojej wymarzonej atrakcji to...nie przejmuj się! Wydłużyliśmy ważność naszych Voucherów - są teraz ważne aż 3 lata (1096 dni!), więc spokojnie zdążysz zrealizować swoje marzenia! Pomysł na prezent, który można zrealizować natychmiast, znajdziesz właśnie w kategorii Już Otwarte!

Dla spragnionych kulinarnych wrażeń i wyjść do restauracji - nasz super prezent i przeżycie jedyne w swoim rodzaju, czyli Kolacja w Ciemności, na którą już można rezerwować terminy. Jest oczywiście dostosowana do sytuacji, więc zachowane są wszystkie normy bezpieczeństwa (zarówno dla pracowników jak i gości) oraz zmniejszona liczba osób, która może jednocześnie korzystać z przeżycia. Niemniej, można już rezerwować stolik i cieszyć się kolacją w wyjątkowym wydaniu, która będzie prawdziwą ucztą zmysłów. 

Wszystkie dostępne natychmiast przeżycia, otwarte atrakcje czy pomysły na prezent, znajdziesz właśnie w tej kategorii. Jest ona aktualizowana “na bieżąco”, zgodnie z otrzymywanymi przez nas informacjami, dlatego nowe prezenty i przeżycia dodajemy właściwie “z godziny, na godzinę”, aktualizujemy nasz katalog marzeń - po to, by mogli wybrać Państwo super prezenty i korzystać z nich normalnie. Oczywiście w wielu przypadkach obowiązują specjalne zasady bezpieczeństwa - wszystko w trosce o zdrowie - jednak nie wpływają one na realizację marzeń i radość z przeżycia!

Spełniaj marzenia swoje lub bliskich, korzystając z kategorii Już Otwarte!
Wszystko będzie dobrze!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.