Głosuj i wygrywaj!

ZASADY PRZEBIEGU IGRZYSK
Igrzyska odbywają się w terminie od 15 lipca do 31 sierpnia 2019 roku.
Warunkiem udziału w konkursie jest zagłosowanie na jedno z przeżyć, zostawienie swojego adresu email i odpowiedź na pytanie - Dlaczego właśnie to przeżycie? Spośród wszystkich odpowiedzi jury konkursowe wybierze najciekawsze, a ich autorzy otrzymają nagrody.

NAGRODY W KONKURSIE:
5 Kart Podarunkowych o wartości 200 zł.
1 Nagroda Główna - realizacja zwycięskiej atrakcji Igrzysk Przeżyć dla 2 osób!

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Igrzyskach znajdują się w Regulaminie.

 

Zwycięzcą konkursu i laureatem Nagrody Głównej zostaje autor tekstu:

Gdy z samolotu wyskakujesz - smak wolności czujesz.
Powietrze Cię otula i radość twe ciało rozczula.
Mkniesz ku marzeń spełnieniu - zmartwienia zostają w cieniu.
Serce radują cudowne widok i- najpiękniejsze życia uroki!
Drżysz a radość się tli. Adrenalina w żyłach buzuje - a spokój w umyśle czujesz.
Magia targa zmysłami.
Wiesz, że to miłość między chmurami...


Pozostałe nagrody otrzymują autorzy następujących tekstów:

Od dzieciństwa marzyłam o lataniu. Moją ulubioną zabawą był oczywiście tzw. samolocik, kiedy to tata porywał mnie w górę, a ja nie czułam grawitacji, unosiłam się swobodnie niczym motyl, bujałam w chmurach niczym ptak. Już jestem za duża na takie zabawy, a raczej za ciężka, dlatego chcę poczuć pęd powietrza i pomachać z góry tym, którzy twardo stąpają po ziemi, skacząc ze spadochronem. Poczuć euforię w najkrótszej podróży życia, będącej słodkim wspomnieniem do końca życia ! Mieć co opowiadać dzieciom i wnukom, zostać ich latającą bohaterką!

 

Ludzie przez wieki osiągali coraz to więcej. Pokonanie wszelkich granic jest nie lada wyzwaniem, ale mimo to co roku powstaje rzecz lub możliwość zrobienia czegoś, co mrozi krew w żyłach. Fakt, że żyjemy na ziemi sprawia, że chcemy coraz częściej wzbić się w górę uciekając od ogromu rzeczy i przytłoczenia codziennymi sprawami. Wiatr we włosach i świadomość spadania z takiej odległości jest niewyobrażalnym uczuciem. Człowiek pomimo zabezpieczeń ma też myśl gdzieś z tyłu głowy, że ryzykuje życie, a świadomość możliwości jego utraty skłania do docenienia wszystkiego, co przydarzyło się w życiu. Każdej chwili i każdego człowieka. Dlatego uważam, że to przeżycie jest zdecydowanie najlepsze i potrafi zmienić człowieka i dać mu radość jaką w tych czasach ciężko osiągnąć.

 

Znasz to uczucie, kiedy jesteś wolny? Nie? W takim razie koniecznie musisz skoczyć ze spadochronem! Dziś! Nie jutro, pojutrze, czy za rok! Dziś! Ja się odważyłam. I dziękuję Bogu za taką możliwość i za super instruktora, który sprawił, że bezpiecznie znów stanęłam na ziemi. Kiedy jesteś w górze, wszystko inne przestaje istnieć. Jesteś tylko Ty, instruktor i nieograniczona przestrzeń. Lecisz, jesteś tak samo beztroski jak ptak. I taki skok powinien przeżyć każdy, właśnie po to, żeby choć na chwilę oderwać się (dosłownie) od trosk i problemów, które czekają na nas, na co dzień, na ziemi. Zobaczyć piękno naszego świata, zamknąć oczy i falować na wietrze... szczęście jest na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko po nie sięgnąć, a przynajmniej próbować je choć na chwilę złapać w garść. To właśnie ta atrakcja jest spełnieniem moich marzeń, a przeżycie jej drugi raz dzięki Wam, byłoby uczuciem nie do opisania, czymś więcej niż szczęście, ale czy jest takie słowo, którego mogłabym użyć? Nie, raczej nie.

 

Dlaczego skok na bungee?
Bo lubię wychodzić poza granice strefy komfortu, aby poznawać siebie.
Uwielbiam adrenalinę, tak po prostu!
Nie poddaję się, najistotniejsza jest dla mnie droga w tym do czego dążę.
Gardło mam głośne, gdy będę skakać na pewno mnie usłyszycie.
Ekstremalne przeżycia i sporty sprawiają, że żyję.
Ewidentnie lecę: a
a
a
a
a
a
a
a
do zobaczenia!

 

Jestem marzycielem i spełniam marzenia kiedy tylko nadarzy się okazja. Każdemu z nich towarzyszą skrajne emocje- adrenalina, radość, fascynacja... do tej pory każde z marzeń wiązało się z wytężaniem wzroku- loty widokowe, skok ze spadochronem, przejażdżka po torze... wakacje w wymarzonym Montenegro ❤️ Dlatego wybór padł na kolacje w ciemności, gdzie można rozkoszować się wszystkimi innymi zmysłami- smakiem, zapachem, dotykiem. Byłby to idealny odpoczynek dla oczu, które już wiele widziały i pobudzenie wyobraźni. Co prawda, zdarzało mi się już jeść kanapki po ciemku, gdy zabierali prąd (nawet w lodowce!) :) ale kolacja w ciemności była by idealnym dopełnieniem. Czy w ciemności da się odróżnić żabie udka od kurczaka? Sprawdźmy to!


Gratulujemy! Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.


Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.