Hotel Tumski

Hotel Tumski to stylowy hotel z bogatą historią, położony w samym centrum Wrocławia, na Wyspie Słodowej. Dogodna lokalizacja w pobliżu Ostrowa Tumskiego stanowi fantastyczną bazę wypadową do zwiedzania miasta, gdyż w zasięgu pieszym znajduje się tu mnóstwo ciekawych zabytków. Zabytkowa architektura, wykwalifikowana obsługa i pyszna kuchnia sprawią, że spędzisz tu bardzo atrakcyjny wypoczynek. A jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na kolacje możesz zasiąść przy stole w urokliwej restauracji, na pokładzie Barki Tumskiej, znajdującej się naprzeciwko hotelu. Czy nie brzmi to interesująco? Wybierz opcję na romantyczny weekend we dwoje bądź wyjazd z całą rodziną – zapewniamy, że wszyscy będziecie się tu świetnie bawić!
Szukaj po kategorii

Hotel Tumski we Wrocławiu

Hotel Tumski nad Odrą we Wrocławiu to ciekawe pod względem architektonicznym miejsce. Jeżeli szukasz dobrej lokalizacji na zwiedzanie Wrocławia i okolic, dzięki położeniu hotelu możesz sprawić, aby wyjazd był jeszcze bardziej dogodniejszy. Hotel pomieści dużą ilość gości, więc bez problemu możesz ze sobą zabrać całą rodzinę.

Hotel Tumski, Wrocław

Pozycja lidera wśród ośrodków hotelarskich pozwala na przyjmowanie gości z należytą troską. Wybierając się we dwoje Hotel Tumski proponuje pobyty jedno lub dwudniowe, a także tygodniowe wyjazdy ze śniadaniami, pełnym wyżywieniem lub bez dodatków. Natomiast jeśli podróż planujesz z rodziną, to te opcje również są dostępne.

Weekend we Wrocławiu w Hotelu Tumskim

Dodatkowym atutem Hotelu Tumskiego jest położenie na wyspie Słodowej. To kultowe miejsce- wielu turystów z chęcią odwiedza tę okolicę. Wyspa jest bezpośrednim sąsiadem jednej z najpiękniejszych części Wrocławia- Ostrowa Tumskiego.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.