High Position

Jeśli należysz do grona fanów aktywnego wypoczynku, to koniecznie wybierz się na Fort Bema w Warszawie. To właśnie tam, w parku linowym High Position będziesz miał okazję sprawdzenia swojej kondycji, siły i zwinności. Ekstremalna Przygoda na Linach to 25 konkurencji zawieszonych na wysokości sięgającej nawet 8 metrów! Tor pełen przeszkód to jednak nie wszystko! Prawdziwą odwagę udowodnisz, jeśli zdecydujesz się na Ekstremalny Zjazd Tyrolski o długości 175 metrów, ciągnący się nad fosą Fortu. Zapewniamy, że jest to coś dla ludzi o mocnych nerwach! Przyjdź i przekonaj się, czy dasz radę pokonać całą trasę!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

Park Linowy w Warszawie - High Position

Park liniowy w Warszawie - High Position - zlokalizowany jest na warszawskim Bemowie. To świetna rozrywka dla całej rodziny. Jeżeli cenisz sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i dbasz o to, aby Twoje dzieci czy siostrzeńcy nie spędzali czasu przed telewizorem, czy komputerem, to koniecznie musisz odwiedzić to miejsce! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Trzy trasy o różnych stopniu trudności, trasy dla dzieci, a nawet zjazd tyrolski. Wszystko w otoczeniu zielonego parku i przyjemnie zagospodarowanej przestrzeni z ławeczkami i małymi punktami gastronomicznymi. Miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób chcących zorganizować tam imprezę integracyjną, wieczór panieński czy kawalerski, a nawet urodziny.

High Position w Warszawie

Zielony teren parku o powierzchni 5000 m2, w którym znajduje się ponad 60 różnych atrakcji, kusi swoją bogatą ofertą. Dla najmłodszych mamy Zabawę dla Dzieci w Parku Linowym, w ramach której High-Position przygotowało trasę z 15 różnymi stacjami zawieszonymi na wysokości od 0,5 do 2 metrów oraz 2 zjazdy tyrolskie. Przygoda na Linach świetnie sprawdzi się na pierwsze spotkanie z tym miejscem i oswojenie swojego ciała z tego typu aktywnościami. Dla bardziej zaawansowanych i żądnych mocniejszych wrażeń polecamy Ekstremalną Przygodę na Linach z najtrudniejszą trasą w parku. Tor dla zaawansowanych składa się z 25 przeszkód zawieszonych na wysokości nawet do 13 metrów, a zwieńczony jest zjazdem tyrolskim o długości 175 metrów, nad fosą Fortów Bema. Park Linowy w Warszawie to doskonałe miejsce na aktywność dla całej rodziny!

Park Linowy: Warszawa kocha aktywność!

Podczas zabawy w parku liniowym High-Position w Warszawie nad Waszym bezpieczeństwem czuwa doświadczona kadra instruktorów. Każda zabawa uprzedzona jest szkoleniem z zakresu bezpieczeństwa, podczas którego instruktorzy objaśniają, jak obsługiwać sprzęt i jak pokonywać trasę, a każdy z uczestników dostaje kask i uprząż. Doświadczeni trenerzy bacznie obserwują gości parku liniowego i obiektywnie oceniają poziom każdego wspinacza. Jeśli osoba nie pokona trasy średniej, nie dostanie rekomendacji od obsługi na wejście na trasę dla zaawansowanych. High - Position jako jeden z nielicznych parków w Polsce posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV, co zapewnia najwyższy poziom produktu.

Pokochaj High Position i przekonaj się, jak świetna zabawa może czekać w warszawskim Parku Linowym!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.