Harenda

Odkryj piękno Dolnego Śląska i zapoznaj się z ofertą Centrum Harenda, które zlokalizowało swoje wyjątkowe obiekty w sercu Gór Sowich. Możesz zatrzymać się w na Weekend w Gościńcu nad Potokiem, który dzięki swojemu malowniczemu położeniu i komfortowym wnętrzom cieszy się dużym powodzeniem. Obiekt jest wyposażony w strefę saun z sauną suchą i mokrą z regenerującymi seansami aromaterapii oraz drewnianą bale z gorącymi kąpielami. W ofercie Harendy znajduje się również klimatyczny Dworek Myśliwski z wykwitną Restauracją Myśliwską serwującą dania kuchni polskiej m.in. z dziczyzny. Miejsce o pięknym, nietypowym wnętrzu urządzonym w myśliwskim klimacie zachwyci każdego miłośnika natury.
Szukaj po kategorii

Harenda - Góry Sowie

Centrum Harenda to unikatowe miejsce, gdzie nie tylko odpoczniesz fizycznie, ale i psychicznie. Malownicza okolica sprzyja pieszym wędrówkom w dolinie nad Potokiem Sowim. Dworek Myśliwski oraz Gościniec są do dyspozycji gości.

Centrum Harenda na Dolnym Śląsku

Różnorodność tego obiektu zachęca do odwiedzin. Styl dworku myśliwskiego zdecydowanie przekonuje, że można tu smacznie zjeść w Restauracji Myśliwskiej, gdzie serwowane są dania kuchni polskiej, natomiast Gościniec zachęca stylowymi pokojami, a także strefą wypoczynkową z sauną, gorącą balią, a także seansem aromaterapeutycznym.

Weekend w Harendzie w Górach Sowich

Wypoczynek z bliską osobą lub z przyjaciółmi brzmi świetnie. Oferta Centrum Harenda jest naprawdę rozbudowana, oprócz wspaniałego noclegu w Dworku Myśliwskim, lub w Gościńcu nad Potokiem w ofercie znajdzie się: strefa saun, seanse aromaterapii, kąpiele w gorącej balii z przepięknym widokiem. Czas zwolnić i odpocząć, oderwać się od wielkomiejskiego zgiełku i poczuć jak smakuje wolność. Centrum Harenda to właśnie to miejsce, gdzie poczujesz się jak w domu.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.