FIVE SENSES float • spa

FIVE SENSES float • spa w Gdańsku to absolutnie wyjątkowe miejsce, pozwalające odkryć potęgę zmysłowego relaksu. Wśród wielu interesujących zabiegów znajduje się także Floating, który zapewnia bardzo głęboki relaks. Jeśli rozglądasz się za miejscem, do którego warto udać się po odpoczynek, to FIVE SENSES jest przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę". Bogata oferta zabiegów spa sprawia, że z łatwością znajdziesz tu także prezent dla bliskiej osoby. Spełnianie marzeń jest proste i... bardzo przyjemne!
Szukaj po kategorii

Odpręż się w FIVE SENSES float • spa

Istnieje wiele sposobów na relaks. Floating w Gdańsku jest niewątpliwie jednym z tych najbardziej niezwykłych, które pozwalają, niemal dosłownie, "odlecieć". Brak grawitacji, brak dotyku, brak dźwięku i innych bodźców zewnętrznych. Nikt nie przeszkadza. Tak pokrótce można nakreślić floating, czyli krótko mowiąc - unoszenie się na wodzie. Jest to niezapomniany relaks, gwarantujący głęboką regenarację organizmu. Wyciszenie i czysta przyjemność SPA. Oczywiście FIVE SENSES to nie tylko floating, ale także szereg ciekawych zabiegów spa, pozwalających zadbać o ciało i duszę. Specjalistyczne masaże, rytuały czy Popołudnie SPA to zdecydowanie dobry pomysł na prezent dla bliskich lub... dla siebie! W końcu każdy z nas potrzebuje czasem odprężenia, szczególnie gdy ma ono miejsce w tak niesamowitym miejscu!

Floating czy masaż?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Floating niezwykle odziałowuje na ciało, umysł i duszę. W specjalnej kabinie jest się odciętym od wszelkich bodźców zewnętrznych, a specjalny roztwór soli Epsom pozwala unosić się na wodzie bez żadnego wysiłku. Dzięki temu ciało rozluźnia się, schodzą z niego wszelkie napięcia mięśniowe oraz stres, a w ich miejscu pojawia się spokój. W tych warunkach mózg produkuje ogromne ilości endrofin, więc umysł odpręża się i, co ciekawe, staje się dużo bardziej kreatywny. Z drugiej strony relaksacyjny masaż to także świetny sposób na relaks i okazja, by nieco bardziej skupić się na swoim ciele. Masaż w Gdańsku to idealny pomysł na spędzenie popołudnia w odprężającym stylu. Przekonaj się, który z zabiegów jest dla Ciebie najlepszy lub wybierz ciekawy prezent dla bliskich!

Floating w Gdańsku

Dlaczego sesja floatingowa jest tak niezwykła? Choćby z tego powodu, że w trakcie 60-minutowej sesji, człowiek odpoczywa jak podczas czterech godzin głębokiego snu. Korzyści z floatingu dzielimy na dwie kategorie: dla ciała i dla umysłu. Do tych pierwszych zalicza się m.in.: łagodzenie i eliminacja różnego rodzaju bólów pleców i mięśni, redukacja objawów przewlekłego bólu, pomoc w usunięciu z organizmu toksyn, znacząca poprawa kondycji skóry i krążenia, znacznie zwiększona produkcja endorfin czy zwiększona odporność organizmu. Do korzyści dla umysłu zaliczamy m.in.: głęboki relaks i wyciszenie, wyeliminowanie zmęczenia, zwiększenie pewności siebie, poprawa jakości snu, zwiększenie koncentracji i pamięci. To oczywiście nie wszystkie płynące z floatingu korzyści. Wypróbuj samodzielnie ten niezwykły zabieg lub wybierz go na prezent w Gdańsku!

Niezwykły salon SPA w Gdańsku

Wśród ogromnej liczby salonów, FIVE SENSES zdecydowanie się wyróżnia. Nie tylko dostępnym na miejscu Floatingiem, ale także profesjonalną obsługą, wykwalifikowanym personelem i wyjątkową atmosferą, która sprawia, że przyjemnie się tam wraca. Odnajdź swój wymarzony zabieg SPA!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.