Dinner in the Sky

Połączenie kulinarnych wrażeń i podniebnych emocji jest bliżej, niż myślisz. Odkryj Dinner in the Sky, czyli wyjątkową podniebną ucztę, odbywającą się na specjalnej platformie, na wysokości 50 metrów. Kapitalne widoki, nutka adrenaliny i doskonałe jedzenie - tak wygląda połączenie atrakcji na najwyższym możliwym poziomie. Kolacja odbywa się w największych miastach w Polsce i jest dostępna w kilku różnych wariantach. Jeśli marzysz o niezapomnianych chwilach, to Dinner in the Sky jest niezwykłą przygodą, obok której nie można przejść obojętnie. Odkryj, jak prosto spełnia się marzenia!
Szukaj po kategorii

Dinner in the Sky, Polska – podniebna kolacja marzeń

Dinner in the Sky to podniebna kolacja, odbywająca się na wysokości 50 metrów. Uczestnicy wznoszeni są do góry na specjalnej platformie – razem ze stołem i kelnerami i tam rozpoczynają swoją wyjątkową ucztę. Przygoda łączy w sobie doskonałe jedzenie z nutką adrenaliny i kapitalnymi, zapierającymi dech w piersiach widokami. Jest to jedyna w Polsce okazja, by wziąć udział w uczcie, która odbywa się na wysokości 50 metrów, w otwartej przestrzeni. Wykwalifikowana obsługa zapewnia bezpieczeństwo, a Goście mogą rozkoszować się nie tylko znakomitymi napojami, ale również wspaniałymi widokami i niecodzienną przygodą.

Dinner in the Sky - warianty podniebnej kolacji

Dinner in the Sky to wyjątkowa kulinarna uczta, która dostępna jest zarówno dla 1, jak i 2 osób i to aż w 3 unikatowych wariantach:

- Dinner in the Sky, czyli najbardziej rozpoznawalny i flagowy wariant podniebnej kolacji. Jest to uczta, w której skład wchodzą: przystawka, zupa, danie główne, deser i lampka Prosecco.

- Lunch in the Sky, czyli trzydaniowy obiad, składający się z: przystawki, dania głównego, deseru i lampki Prosecco.

- Drink in the Sky, czyli przygoda dla miłośników dobrych napojów, składająca się z: lampki Prosecco i dowolnie wybranego drinka z menu lub lampki wina oraz deski niespodzianek.

Każda z przygód odbywa się na specjalnej platformie, znajdującej się 50 metrów nad ziemią, a Goście wjeżdżają na górę razem z obsługą wydarzenia, za pomocą specjalnego dźwigu. Kolacja dostępna jest w różnych wariantach (mięsnym, wegetariańskim, rybnym), a jej Goście mogą podczas rezerwacji zgłosić ewentualne alergie i nietolerancje żywieniowe – to wszystko po to, by każdy mógł się cieszyć z wyjątkowej Dinner in the Sky!

Dinner in the Sky - gdzie się odbywa?

Dinner in the Sky to podniebna kolacja, która organizowana jest w ramach specjalnie przygotowywanych eventów, w określonych z góry terminach. Dinner in the Sky w tej chwili organizowany jest cyklicznie w m.in.: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Bydgoszczy. Niewykluczone, że do tego grona będą dołączać kolejne miasta.
Dinner in the Sky to niezwykłe wydarzenie kulinarne w Polsce, umożliwiające rozkoszowanie się wyjątkową ucztą, w absolutnie wyjątkowych okolicznościach. Połączenie znakomitych dań i napojów z profesjonalną obsługą, fantastycznymi widokami, rozpościerającymi się przed oczyma Gości oraz nutką adrenaliny, towarzyszącej przebywaniu na wysokości, to istna mieszanka wybuchowa, gwarantująca wybuch endorfin, dobrą zabawę i wspomnienia, które pozostaną na całe życie.
Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste i wyjątkowo przyjemne!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.