(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Dance Avenue

Chcesz zabłysnąć na parkiecie i podszlifować swoje kocie ruchy? Zapraszamy do studia tańca Dance Avenue w Gdańsku. Prowadzona przez utalentowaną tancerkę, trenerkę i choreografkę – Monikę Grzelak szkoła tańca ma bardzo wiele do zaoferowania. Salsa, taniec współczesny, jazz, zumba czy sexy dance? A może zbliża się specjalna okazja i chcesz potrenować taniec ze swoją drugą połówką? To również jest możliwe! Treningi są prowadzone przez profesjonalnych tancerzy, którzy będą czuwać nad Waszą techniką i nauczą Was dobrych nawyków w tańcu. To nie tylko nauka, ale także relaksująca zabawa! Daj się ponieść muzyce i przekonaj się ile radości niesie w sobie ten niepozorny taniec.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki:

Dance Avenue Gdańsk

Szkoła tańca Dance Avenue, której prowadzącą jest Monika Grzelak, to działalność na najwyższym poziomie. Kadrę instruktorską stanowią utytułowani tancerze i instruktorzy, którzy z pełnym zaangażowaniem przekazują swoje umiejętności kursantom.

Szkoła tańca w Gdańsku - Dance Avenue

Kursantom Dance Avenue proponuje się naukę salsy, tańca użytkowego, współczesnego, sexy dance. Oferta rozszerzona jest o zumbę, taniec jazzowy, poznanie stylów świata, a także kurs salsy dla dwojga. Rozszerzając swoje umiejętności, poprawiamy również kondycję i ogólne samopoczucie.

Dance Avenue: szkoła tańca w Trójmieście

Zumba to taniec połączony ze sportem. Energiczne ruchy i akrobacje w rytm muzyki ściągają coraz większe grono odbiorców. Ciało w ruchu się ujędrnia, a intensywność tańca poprawia kondycję i sprawność ruchową.