Cemi Twórczy Kąt

Szukasz miejsca, gdzie sprawdzisz swoje artystyczne zdolności? Do tego wydaje Ci się, że jesteś osobą nadwyraz kreatywną posiadającą zmysł estetyczny? Spróbuj swoich sił podczas Warsztatów Ceramicznych w CEMI Pracowni Ceramiki Regionalnej! To fantastyczna opcja na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny lub znajomych! W trakcie zajęć poznacie techniki formowania gliny, które pozwolą Wam na stworzenie własnych naczyń. Sami będziecie mogli zdecydować jakim kolorem szkliwa będą się one charakteryzowały, co z pewnością doda im uroku i wyjątkowości! Stworzone przez Was dzieła po wypaleniu będziecie mogli zabrać ze sobą do domu i wyeksponować. Takie unikalne rękodzieła z pewnością dodadzą uroku każdemu mieszkaniu!
Szukaj po kategorii

Cemi Twórczy Kąt w Świętej Katarzynie

CEMI Pracownia Ceramiki Regionalnej zlokalizowana jest w województwie świętokrzyskim, w miejscu będącym celem wielu wycieczek krajoznawczych, czyli Świętej Katarzynie. Pracownia specjalizuje się w tworzeniu obiektów użytkowych z gliny, takich jak misy, kubki, dekoracje naścienne, czy nawet biżuteria. Nie jest to jednak jej jedyny obszar działalności. Odbywają się tam również cykliczne warsztaty skierowane zarówno do dzieci, jak i do dorosłych. Przyjemnie spędzą tutaj czas także całe rodziny lub grupy znajomych, które chcą poznać podstawy lepienia z gliny i stworzyć niezwykłe rękodzieła.

Warsztaty Ceramiki w Świętej Katarzynie - Cemi

W ofercie Pracowni Ceramiki Regionalnej CEMI znajdziecie szeroki wachlarz warsztatów ceramicznych. Zostaniecie zaopatrzeni w glinę, czyli niezbędny surowiec do stworzenia Waszych niepowtarzalnych wyrobów, a także we wszystkie niezbędne narzędzia i foremki, które pomogą nadać kształt masie, postawionej przed Wami na samym początku zajęć. Bogaty zestaw kolorowych szkliw pozwoli nadać Waszym naczyniom niepowtarzalne cechy, które sprawią, że będą one świetnie prezentować się w Waszym domu! Praca z gliną przede wszystkim świetnie wycisza i uspokaja, lecz także stanowi atrakcyjny pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Niezależnie, czy wybierzesz opcję Warsztatów Ceramicznych dla Rodziny, Znajomych, czy Przyjaciół. W każdym z tych wariantów Wasza grupa będzie bawić się wyśmienicie!

Wybierz rękodzieło z Cemi

Garncarstwo uznawane jest przez historyków za jeden z największych przełomów cywilizacyjnych. Rozwinięcie tego rzemiosła pomogło ludziom wytwarzać funkcjonalne przedmioty, które przyczyniały się do poprawy jakości ich życia. Najstarsze odkryte gliniane naczynia zostały odkryte około 10 000 roku przed naszą erą na kontynencie azjatyckim.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.