Blue Moon Wellness & SPA

Marzysz o miejscu, gdzie możesz się totalnie zrelaksować? Odwiedź Blue Moon Wellness & SPA, zlokalizowane w Copernicus Toruń Hotel. W ofercie tego cudownego miejsca znajduje się wszystko, czego szukamy w profesjonalnym SPA. Pielęgnacja twarzy, ciała, szeroki wybór masaży, manicure i pedicure, a także kompleksowe Pakiety Spa, zawierające kilka odprężających zabiegów. Wybierz coś dla swojego ciała i duszy, i poczuj się jak bogini! Profesjonalna obsługa kosmetologów i terapeutów, wysokiej klasy kosmetyki, piękne wnętrze i relaksująca atmosfera – wszystko to gwarantuje wyjątkowe doznania. Przyjdź, odpręż się i przekonaj się sama!
Szukaj po kategorii

Blue Moon Wellness & SPA Toruń

Blue Moon Wellness & Spa to miejsce, w którym odpoczniesz i zrelaksujesz się w cudownej atmosferze. Profesjonalna obsługa kosmetologów i terapeutów zapewni Ci pełne rozluźnienie napiętych mięśni i poprawi kondycje Twojej skóry. Przekonaj się, że właśnie w tym miejscu przeżyjesz zniewalający czas!

Relaks w Blue Moon Wellness & SPA w Toruniu

To właśnie podczas masażu relaksacyjnego zapewnisz sobie najwyższy poziom relaksu oraz zadbasz o potrzeby duchowe. Dzięki wykorzystaniu ciepłych olejków aromatycznych nawilżysz i odświeżysz swoją skórę i nadasz jej cudownej gładkości. Czy pozwolisz sobie na odrobinę relaksu?

Blue Moon Wellness & SPA: pomysł na relaks w Toruniu

Blue Moon Wellness & Spa mieści się w Copernicus Hotel Toruń, gdzie znajduje się 13 gabinetów, gdzie zaznasz kojącego masażu. To oryginalny wystrój, dzięki któremu zyskamy dobrą, otaczającą nas energię i ukoimy nerwy. Po przeżyciu wyjątkowych chwil rozkoszuj się w kąpieli w basenie Blue MoonR lub w wannie PaiovaR, czy też w saunie suchej InipiR.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.