Prezent na święta dla brata

„Zabiorę brata na koniec świata”. Też w głowie nucisz słynną piosenkę zespołu Fasolki? Posiadanie brata niesie wiele korzyści, już od najmłodszych lat życia. Starszy przykładowo pomoże w lekcjach, zdejmie przedmiot z wysokiej półki, podzieli się swoim doświadczeniem i z dumą będzie patrzeć, jak idziesz po poszczególnych etapach życia. Młodszy zaś może być twoim wiernym naśladowcą, możesz go także wiele nauczyć. Co można przygotować na świąteczny prezent dla brata? Przyjrzyjmy się temu!

Prezent dla brata na święta to okazja, by spełnić jego marzenia!

Zróbmy coś szalonego razem – prezenty dla brata

Najlepszym sposobem na budowanie dobrych relacji z rodzeństwem jest wspólne spędzanie czasu wolnego. A jeśli z bratem to na pewno musi być coś niezapomnianego, z dużą dawką energii. Co powiesz na Niezapomnianą Przygodę dla Dwojga w Energylandii? To przeżycie zapewni Ci bilet dla dwóch osób do największego parku rozrywki w Polsce. W tej krainie, pełnej radości i niespodzianek, która jest położona w województwie małopolskim w miejscowości Zator, spędzisz cały dzień. To jak, czas na radosny, nieprzewidywalny i zaskakujący dzień z bratem?

Żołnierskie atrakcje dla brata i… Ciebie!

Kiedyś w czasach szkolnych, pytałam moich kolegów z klasy, kim chcieliby zostać w przyszłości. Większość odpowiedzi jakie padały to: zostać żołnierzem i pójść do wojska. Nie wiem, czy w przypadku Twojego brata tak było, ale może warto by było rozpatrzyć przy przygotowaniu prezentów świątecznych Przejażdżkę Czołgiem T-55 i choć trochę przybliżyć te dziecięce marzenia? To przeżycie gwarantuje 15 minutową przejażdżkę czołgiem po specjalnie przygotowanym torze. Dzięki temu można poczuć się jak prawdziwy żołnierz, który w każdych warunkach dotrze do celu swojej misji! Emocje jak z filmu wojennego są naturalną reakcją na to przeżycie!

ZOBACZ TEŻ: Jaki świąteczny prezent dla bliskich wybrać do 200 zł?

Rozwiń skrzydła i spełnij marzenia

Na każdym, nawet malutkim placu zabaw, stoi huśtawka. Czasem są przeznaczone dla malutkich dzieci, inne są większe -już dla nieco starszych użytkowników tej konstrukcji. Kombinacje są różne, ale czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie 26 metrową huśtawkę? Jeśli nie, to tym sposobem możemy wyobrażenie zamienić w rzeczywistość. Dream Jump to skok na linie z 26 metrów wysokości, który pozwoli na prawdziwe bujanie w obłokach. Dla wielbicieli ekstremalnych doznań jest też przygotowana specjalna wersja – High Dream Jump, która umożliwi taki skok z wysokości 30 metrów! Podaruj bratu na święta skrzydła i spełnij marzenia o niezwykłej przygodzie! 

Dzięki tym i innym propozycjom, które znajdziesz na naszej stronie internetowej bądź w naszych wyjątkowych punktach sprzedaży, podarujesz swemu bratu coś wspaniałego. I z takim upominkiem na pewno udowodnisz autentyczność słów piosenki z animacji Disneya pt. „Toy Story” o tym, że „Ty druha we mnie masz”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *