Prezent mikołajkowy dla chłopaka

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”. Zbliża się grudzień, a wraz z nim mikołajki. To zdecydowanie dobra okazja, by okazywać dobro i miłość swoim bliskim. Na wzór świętego Mikołaja, który będąc biskupem pomagał każdemu napotkanemu człowiekowi, my w tym dniu pamiętamy o otaczających nas ludziach, obdarowując ich różnymi upominkami. Co zatem w tym dniu podarować ukochanemu chłopakowi? Jak okazać mu wdzięczność za jego obecność w życiu? Rozejrzyjmy się za ciekawym prezentem na mikołajki dla chłopaka!

Prezent na Mikołaja dla chłopaka
Jak wybrać idealny prezent mikołajkowy dla chłopaka?

Wystrzel jak z procy – pomysł na prezent dla łowców mocnych wrażeń

Zapewne oglądając „Władców Pierścieni”, zauważyłeś postać Legolasa. Odważny, silny wojownik, który doskonale opanował umiejętność strzelania z łuku. Pamiętam, że moi koledzy byli bardzo zainspirowani tym bohaterem. A czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, że wystrzelić można nie tylko strzałę, ale i samego siebie? Strzał z Ludzkiej Procy to oferta skierowana do wielbicieli adrenaliny! Dzięki temu przeżyciu, spełnisz marzenia ukochanej osoby i pomożesz jej naprawdę wzbić się w powietrze.  Niezapomniane doświadczenie gwarantowane!

Jazda ulicami miasta – mikołajkowy prezent dla wielbicieli motoryzacji

Mężczyźni często fascynują się motoryzacją. Oglądają formułę 1, śledzą nowości dotyczące ich ulubionych marek samochodowych. Poprowadź Lamborghini Ulicami Miasta to doskonała okazja, by spełnić marzenia swojego ukochanego i umożliwić mu poprowadzenie tego super auta. Lamborghini Gallardo rozpędza się do 325 km/h, a jego moc silnika wynosi 542 KM. Dzięki temu przeżyciu, pozwolisz swojemu chłopakowi podszkolić umiejętności prowadzenia pojazdów i dostarczysz mu wiele ekscytujących wrażeń!

Poznaj tajniki piwa – ciekawy kurs pomysłem na prezent

Kolejną propozycją na wyjątkowy prezent dla chłopaka jest Degustacja Piwa- Kurs Kiperski. Jest to przeżycie skierowane dla koneserów i dla tych, którzy wiedzą, że alkohol trzeba pić z kulturą. Podczas tego wydarzenia obdarowany przejdzie szkolenie dotyczące tajników kiperskich, zdegustuje aż 8 rodzajów piwa. Po takim kursie twój ukochany będzie wiedział, jak serwować piwa i jak je odpowiednio dobierać do sytuacji i potraw. Będzie to cenna lekcja teorii, jak i praktyki w tym zakresie. Opcja multicity umożliwi realizację tego prezentu w wielu miastach na terenie całej Polski. 

Więcej wyjątkowych propozycji na prezent mikołajkowy dla chłopaka znajdziesz na naszej stronie internetowej. Koniecznie zajrzyj do zakładki Dla Chłopaka, by nie przeoczyć żadnej inspiracji prezentowej. Pomocy przy wyborze szukaj też w naszych punktach sprzedaży, gdzie doradcy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą produktową.