Pomysły na prezenty świąteczne – tanie, oryginalne i zabawne

Święta to czas radości i obdarowywania najbliższych prezentami. Zrób oryginalny upominek na Boże Narodzenie i podaruj bliskim przeżycie! Niezależnie od tego, czy chcesz kupić prezenty świąteczne dla dzieci, rodziców, brata czy dziewczyny, w tej kategorii znajdziesz odpowiedni podarunek. Będzie to idealny prezent na Gwiazdkę!

Oryginalne pomysły na prezenty świąteczne

W okresie Świąt Bożego Narodzenia często stajemy przed dylematem, jaki prezent pod choinkę podarować bliskim. Oryginalnym pomysłem na prezent świąteczny jest przeżycie! Parki linowe, parki trampolin, gokarty czy escape room sprawdzą się dla pełnych energii dzieci i nastolatków. Przejażdżki superautami, strzelnica czy symulator lotów zadowolą większość mężczyzn, a dla tych, którym marzą się ekstremalne przeżycia, zawsze możesz wybrać Dream Jump, skok ze spadochronem lub Pakiet Przeżyć „Adrenalina”. Problemy zabieganych i przepracowanych kobiet oraz wszystkich tych, którzy potrzebują odrobiny relaksu, rozwiążą zabiegi i pakiety spa.

Jaki prezent świąteczny dla pary?

Idealny prezent świąteczny dla pary wymaga wzięcia pod uwagę charakterów, zainteresowań i preferencji obdarowywanych osób. Warto rozważyć uniwersalne rozwiązanie, jakim jest kolacja dla dwojga – pomysł, który praktycznie nigdy nie okazuje się chybiony. W końcu kto z nas nie lubi dobrze zjeść? Tym bardziej, gdy po świątecznych smakołykach pozostaje jedynie rozbudzony apetyt. Z kolei lot w aerotunelu, pairbuilding, czyli gra dla zakochanych czy wejściówka na Farmę Iluzji to pomysł na śmieszne prezenty świąteczne, które z pewnością wywołają dużo radości i uśmiechu na twarzach ukochanych bliskich.

Tanie prezenty świąteczne

Prezenty świąteczne dla rodziny wcale nie muszą być ogromnym wydatkiem. Upominki-przeżycia można kupić już za kilkadziesiąt złotych i jest to rewelacyjny pomysł na uszczęśliwienie bliskich i podarowanie im w Święta Bożego Narodzenia wyjątkowych i niezapomnianych chwil. Najmłodszym można podarować kurs karate, zwiedzanie warszawskiego stadionu Legii czy szaloną zabawę na torze gokartowym. Oryginalne prezenty świąteczne dla niej to np. lekcja tańca na rurze, zabieg kosmetyczny, seans w grocie solnej. Z kolei dla panów, np. kurs driftingu, rejs statkiem, voucher do sauny czy zwiedzanie muzeum piwowarstwa połączone z degustacją piwa. Niezależnie od tego, jaki wyjątkowy prezent świąteczny wybierzesz, już podczas jego wybierania będziesz się dobrze bawić.