Pomysły na prezenty świąteczne dla niego

Prezenty dla niego na święta w postaci ekstremalnego przeżycia czy spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu to idealne świąteczne upominki dla faceta. Wyjątkowe doznania, dużo adrenaliny i dobrej zabawy z pewnością na długo pozostaną w pamięci obdarowanej osoby. 

Chłop skacze ze spadochronem i robi sobie selfie

Szukasz świątecznej niespodzianki dla faceta wymagającego, który lubi przygody i niecodzienne doznania? Ekstremalne prezenty-przeżycia to idealna propozycja dla niego. Walk In The Sky to gwarancja mocnych wrażeń i maksymalnego poziomu adrenaliny w kilka chwil. Jako prezent dla niego na święta świetnie sprawdzi się również szalony lot szybowcem za wyciągarką oraz strzał z ludzkiej procy. Z kolei zabawa w tunelu aerodynamicznym spełni dziecięce marzenia o lataniu.

Świąteczne prezenty dla miłośnika motoryzacji

Mężczyzna, który kocha samochody i wszystko, co z nimi związane z pewnością ucieszy się na świąteczny upominek w postaci przejażdżki jednym z luksusowych aut. Można jeździć profesjonalnym torem lub ulicami miasta. Z kolei dla fana jazdy w terenie lepiej sprawdzi się szalona jazda 4×4. Zadaniem uczestnika zabawy będzie pokonanie specjalnego toru pełnego różnorodnych przeszkód. Ciekawy prezent na gwiazdkę dla niego to również kurs doskonalenia jazdy. Rewelacyjnie sprawdzi się zimą, gdy na drodze panują trudne warunki.

Prezenty pod choinkę dla niego: aktywnie i sportowo

W ofercie Wyjątkowego Prezentu znajdą się również propozycje dla panów kochających sport. Z myślą o aktywnych mężczyznach powstały takie upominki-przeżycia jak: kurs nurkowania, miejski survival, przygoda na strzelnicy, wakeboard za motorówką, nauka tańca, lekcja gry w tenisa lub squasha. Z kolei jeśli nie wiesz, na jaki prezent świąteczny się zdecydować, skorzystaj z Pakietu Przeżyć Dla Niego. Wówczas osoba obdarowana sama wybiera upominek dla siebie.