Pomysły na prezenty pod choinkę dla dzieci

Co roku zastanawiamy się jaki prezent pod choinkę dla dziecka wybrać. Dzieci bowiem najbardziej czekają na święta Bożego Narodzenia – piszą listy do św. Mikołaja i z niecierpliwością oczekują pierwszej gwiazdki.

Tradycyjne zabawki i gadżety można zastąpić prezentem-przeżyciem, który z pewnością zaskoczy naszych podopiecznych i, przede wszystkim, sprawi im wiele radości. Wybierając prezenty na Boże Narodzenie dla dzieci, warto pomyśleć o świątecznych upominkach, które najmłodsi mogą zrealizować w sposób aktywny.

Sportowe prezenty na gwiazdkę dla dzieci

Pełnym energii maluchom z pewnością przypadnie do gustu szalona zabawa w parku trampolin czy na ściance wspinaczkowej. Miłośników sportowej rywalizacji mogą skusić wyścigi na profesjonalnym torze gokartowym, z kolei małych fanów Legii Warszawa, zwiedzanie stadionu piłkarskiego na Łazienkowskiej. W ofercie Wyjątkowego Prezentu znajdą się również świąteczne upominki, które nauczą naszych podopiecznych nowych umiejętności, jak: kurs karate, zajęcia baletu czy nauka squasha dla dzieci. Aktywne zajęcia dla najmłodszych to nie tylko sposób na świetną zabawę, ale również zadbanie o ich sprawność fizyczną i prawidłową postawę ciała.

Dydaktyczne i kreatywne prezenty na święta dla dzieci

Fajne prezenty na święta dla dzieci to również takie, w czasie realizacji których najmłodsi muszą wykazać się sprytem i logicznym myśleniem. Świetnym sposobem na kreatywne spędzenie świątecznych dni jest zabawa w escape room, z którego aby się wydostać dzieci muszą rozwiązać szereg zagadek i łamigłówek. Jako świąteczny prezent dla malucha sprawdzi się również wycieczka do zoo bądź do manufaktury słodyczy, gdzie ma się niepowtarzalną możliwość stworzenia własnych słodkości. To idealne miejsce na spędzenie czasu całą rodziną. Skorzystaj z wyjątkowych prezentów-przeżyć i zafunduj dziecku niezapomniane święta.