Pomysł na prezent na mikołajki dla chłopaka i dziewczyny

Mikołajki, które obchodzimy 6 grudnia, to cudowna tradycja obdarowywania. Przedstawiamy pomysły na oryginalny prezent, który będzie doskonałą niespodzianką dla wszystkich fanów św. Mikołaja. W tym roku postaw na prezent mikołajkowy w postaci przeżycia, który uszczęśliwi zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Co kupić na mikołajki?

Każdy upominek, nawet jeśli jest to drobiazg, na mikołajki zawsze cieszy. Kto naprawdę jest odpowiedzialny za pojawiające się rankiem 6 grudnia prezenty? To niewątpliwie najlepiej strzeżona tajemnica dzieciństwa. Nawet jeśli Twoje dziecko próbowało zgłębić ją, prowadząc własne śledztwo, prędzej czy później pewnie zrezygnowało. W końcu po co zaburzać porządek, z którego czerpie się korzyści? Być może Twoje dziecko od dawna wie, że starszy pan z siwą brodą i wielkim brzuchem, który każdego roku próbuje przepchnąć się przez komin, nie jest odpowiedzialny za prezenty 6 grudnia. Ale i tak na pewno z radością zaakceptuje ono zawartość rzekomego czerwonego worka. Wyjątkowym prezentem dla najmłodszych jest prezent mikołajkowy w postaci przeżycia, który z pewnością wzbudzi wiele pozytywnych emocji.

Oryginalne prezenty na mikołajki dla dzieci i dorosłych

Co roku rodzicom zależy na tym, aby dzieci otrzymały jak najlepszy upominek na mikołajki. Jak wybrać właściwy prezent i nie narażać się na nerwowe oczekiwanie na reakcję po jego otwarciu? To proste. Podaruj przeżycie albo daj obdarowanemu możliwość wyboru w jednym z naszych Pakietów Przeżyć. Zaskocz swoich bliskich naprawdę oryginalnym prezentem. Miłośnik książek z nami może zostać bohaterem powieści, z kolei sympatyk pływania może spędzić ekscytujące popołudnie w aquaparku w Termach Maltańskich.

Jaki prezent wybrać dla chłopca, a jaki dla dziewczynki?

Oryginalny prezent na mikołajki dla chłopaka to np. szalona jazda na torze gokartowym, zabawa w parku trampolin czy przygoda w wirtualnym świecie gier. Z kolei dziewczynkom mogą przypaść do gustu wycieczka do Zoo, warsztaty ceramiki czy kurs jazdy konnej.

Upominek mikołajkowy dla małżonka

Przejażdżka Monster Truckiem czy Degustacja Whisky to ciekawy prezent na mikołajki dla męża. Dla żony z kolei można wybrać coś z relaksacyjnych upominków, np.: Sesję Floatingu, Masaż odprężający lub zabieg manicure. Po takim prezencie nikt już nie zarzuci Ci braku kreatywności. Jeśli więc zależy Ci na skutecznym podtrzymywaniu mikołajkowej tradycji, postaw na przeżycie od Wyjątkowego Prezentu i spraw, by tegoroczny 6 grudnia na długo zapadł bliskim w pamięć.