Najlepszy prezent na święta dla przyjaciółki!

„Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie” – rzekł niegdyś Kubuś Puchatek do swego przyjaciela Prosiaczka. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a w związku z tym doskonała okazja do obdarowania bliskich nam osób i podziękowania im za to, że są przy nas i okazują nam swoją miłość i wsparcie. Woodrow Wilson twierdził, że „przyjaźń jest jedynym cementem, który utrzyma świat razem”. Każdy wie, że prawdziwa przyjaciółka to cenny skarb. Zatem poszukajmy idealnego prezentu na święta dla przyjaciółki

Opakowywanie świątecznego prezentu dla koleżanki
Świąteczny prezent to niezwykła okazja, by spełnić marzenia przyjaciólki!

Relaks – pomysł na świąteczny prezent

Chcesz podarować chwilę odprężenia i zadbania o swoje ciało? Wygląda na to, że Masaż Relaksacyjny będzie odpowiednią propozycją. Godzinna dawka prawdziwego relaksu pozwoli twojej przyjaciółce ukoić jej wszystkie myśli i zapomnieć o wszystkim, co złe. Zapewni jej głęboką regenerację, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Nasz prezent może być zrealizowany w wielu miastach w całej Polsce, więc możesz tym sposobem dać bliskiej osobie okazję do zwiedzenia nowego zakątka naszego kraju.

Wspólny wyjazd do pobliskiej winnicy

Wspólnie spędzony czas to najlepsza okazja do tego, by wzmacniać relację i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Możesz wraz z Twoją przyjaciółką wybrać się do Dwórzna, które jest położone 60 kilometrów od Warszawy i tam zwiedzić Winnicę! Podczas tej wspólnej wyprawy zwiedzicie z przewodnikiem cały teren obiektu, malownicze pola winorośli oraz przetwórnie, w której odbywa się proces tworzenia wina. Cała wycieczka zwieńczona będzie degustacją 5 rodzajów wina i same wybierzecie, które z nich  chciałybyście zabrać ze sobą.  Prezent w postaci butelki wybranego rodzaju wina pozwoli Wam się cieszyć tym przeżyciem jeszcze dłużej!

Prezent na święta dla koleżanki

Ważnym elementem tożsamości kobiety jest makijaż. Pomaga on w podkreśleniu swojego piękna i ukazania własnego charakteru podczas tej codziennej pielęgnacji. „Stwórz Własną Szminkę” to warsztaty, które umożliwią twojej przyjaciółce samodzielne stworzenie tego kosmetyku. Podczas tego wydarzenia obdarowana osoba może wybrać kolor, bazę i wykończenie szminki. Dodatkową możliwością jest dodanie do niej zapachu, smaku czy innych specjalnych dodatków takich jak powiększacz ust. Walorem tego prezentu jest to, że na miejsce realizacji można zabrać osobę towarzyszącą, a to pozwoli na wspólne spędzenie urokliwego popołudnia.

Odlotowy prezent dla przyjaciółki

Jak mówi znane przysłowie: „Do odważnych świat należy!”. Więc jeśli pragniesz obdarować swoją przyjaciółkę czymś ekstremalnym i pozwolić jej latać to zabierz ją na Flyspot! Trzyminutowy lot w tunelu aerodynamicznym zapewni dawkę mocnych wrażeń i nie pozwoli zapomnieć o tym przeżyciu. Wersja Open pozwoli na zrealizowanie tego prezentu przez cały tydzień. Dodatkowym atutem jest film z wydarzenia, który możesz dostać drogą mailową. Podaruj przyjaciółce skrzydła i wybierz właśnie to przeżycie!

To tylko niektóre z propozycji na naprawdę Wyjątkowy Prezent świąteczny dla przyjaciółki. Na naszej stronie internetowej znajdziesz ponad 3 tysiące prezentów.  A jeśli masz możliwość odwiedzenia naszego punktu, to doradca na pewno zaskoczy Cię swoją wiedzą i pomoże Ci wybrać odpowiedni kierunek. Prawdziwa przyjaciółka to cenny skarb w życiu i zasługuje na wszystko, co wyjątkowe. 

Tekst napisała Maria Wachowicz, studentka dziennikarstwa i wyjątkowy doradca ds. przeżyć. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *