Jak wybrać idealny prezent na święta dla siostry?

„Siostry to wspaniały wynalazek, bo są obok, kiedy ich potrzebujesz. Wśród nich jesteś zawsze kimś, masz swoje miejsce i dobrze znaną rolę”. Ten cytat, z książki Renaty Adwent „Nigdy nie jesteś sama”, ukazuje, jak ważne życiowe zadanie mają siostry. Wspierają, rozmawiają o trudnych sprawach, pomagają i często zdarza się, że są najlepszymi przyjaciółkami. Skoro to tak ważna osoba, rozejrzyjmy się nad prezentem na święta dla siostry!

Ciekawe i oryginalny pomysły na świąteczny prezent dla siostry

Prezent dla siostry na wieczory z kocem i dobrą lekturą

Na wieczory z kocem i dobrą lekturą
Od podstawówki aż do etapów szkolnictwa wyższego powtarzane jest, że czytanie kształci, rozwija myślenie i wzbogaca słownictwo. Jest to rzeczywiście prawda. Czasami bywa tak, że kupimy w ramach prezentu świątecznego książkę, którą dana osoba już przeczytała lub ją posiada. Jednak ta propozycja zaskoczy wszystkich fanów literatury! Zostań Bohaterem Powieści to okazja do podarowania spersonalizowanej książki. Do wyboru są dostępne 4 gatunki literackie, a podając odpowiednie dane o osobie, którą chcesz obdarować, dostarczysz jej sporą dawkę radości i zaskoczenia. Może takim sposobem warto podziękować siostrze za jej obecność i wpleść w fabułę fragment rodzinnych przygód?

Zwolnić, poleżeć, odpocząć – relaks dla siostry

Każdemu od czasu do czasu należy się chwila relaksu. Odpoczynek przynosi korzyści w zdrowiu fizycznym oraz psychicznym. A może by tak poleżeć, unosząc się na tafli wody, co jednocześnie zadba o odprężenie całego ciała? Takie połączenie możliwe jest dzięki Relaksacyjnej Sesji Floatingu! Ofiarując siostrze to przeżycie, zapewnisz jej głębokie wytchnienie i chwile zapomnienia. Z niezwykłej dawki odprężenia możesz skorzystać razem ze swoją siostrą, ponieważ w naszej ofercie jest także floating dla dwóch osób.

Śpiewać każdy może… i grać też

„Moje serce to jest muzyk improwizujący, co nie z każdym lubi grać” może twoja siostra lubi śpiewać fragment refrenu tej piosenki razem z Ewą Bem? Czas świąteczny się zbliża, a wraz z tym tworzenie specjalnych, bożonarodzeniowych playlist, słuchanie i śpiewanie kolęd. Jeśli kiedykolwiek zaskoczył Cię talent muzyczny siostry, to mamy propozycję, która pomoże w doszlifowaniu tego daru. Nauka Gry na Instrumencie to doskonała okazja do rozwoju swoich umiejętności. Dodatkowym atutem tego przeżycia jest szeroki wachlarz instrumentów, których dotyczyłaby taka lekcja. A może to zainspiruje siostrę do świątecznego koncertu dla rodziny?

Widok z lotu ptaka… ekstra prezent świąteczny dla siostry

Podróże samolotami najczęściej się kojarzą z wakacjami i wycieczkami za granicę. Wcale nie musi tak być! Lot Widokowy nad Warszawą jest okazją do odkrycia nowych zakątków stolicy oraz spędzenia 15 minut w otoczeniu niecodziennych widoków. Spojrzenie na własny kraj z perspektywy lotu ptaka, pozwoli na docenienie lokalnego piękna i poznanie go od innej, nietuzinkowej strony. Zapewnij siostrze taką odkrywczą wyprawę!

Jest wiele możliwości, by sprawić siostrze naprawdę wystrzałowy prezent na święta. Po więcej inspiracji zajrzyj na naszą stronę albo odwiedź któryś z wyjątkowych punktów sprzedaży, gdzie nasi doradcy ds. przeżyć chętnie podzielą się swoją prezentową wiedzą.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *