Hoverboard – Odlotowa Deska

Przedstawiamy innowacyjną deskę Hoverboard do niesamowitej rozrywki na wodzie. Każdy kto lubi ekstremalne przeżycia, szybkość oraz wzbijanie się w powietrze zakocha się w tym nowym wynalazku. Dzięki niemu poznacie co to znaczy prawdziwe wodne szaleństwo.

big2Hoverboard to nowa deska zespołu Zapata Racing. Jest to połączenie wakeboardu, kitesurfu i jet ski. Cała zabawa odbywa się na desce typu surfboard/wakeboard/skateboard która umieszczana jest w wodzie. Użytkownik jest w stanie rozpędzić się do prędkości 25km/h oraz wzbić się ponad taflę wody do 5 m. Dodatkowo może wykonywać przeróżne akrobacje i przyjmować różne pozycje w powietrzu. Rozrywka przypomina zabawę na Flyboardzie – starszej wersji Hoverboardu. Deska również jest zasilana turbiną ze skutera wodnego i ciągnie się za nią wąż długości 18 metrów przez którego zasysana jest woda. Nowy wynalazek różni się od swojego poprzednika tym, że użytkownik używa deski przypominającej tę do snowboardu. Nie jest jednak do niej trwale przypinany by móc w locie swobodnie wykonywać akrobacje wyjmując nogi z zapięć lub zanurzać się w wodzie. Opanowanie tego ekstremalnego sportu wodnego może wydawać się bardzo trudne, ale z pomocą doświadczonego instruktora zajmuje od 15 do 20 min. Jeśli osoba woli spróbować swoich sił i opanować deskę sama zajmie jej to od około 20 min do 1 godz. Podstawowe wskazówki na początek to zachowanie dobrej pozycji oraz równowagi.

big3

Ta niesamowita deska dostępna jest od lipca 2014 roku, a jej wynalazcą jest Frank Zapata – zapalony pasjonat sportów wodnych oraz zwycięzca wielu konkursów Jetski Racing. Dla Zapaty ogólnodostępne rozrywki na wodzie nie były wystarczające i nie zaspokajały jego pragnienia mocnych wrażeń. Zaczął więc wymyślać coraz to nowe wynalazki między innymi Flyboard czy najnowszy Hoverboard. Podobne wersje deski można było wcześniej zauważyć w filmach takich jak „Powrót do przyszłości” lub „Spider – Man 3”. Choć żadna z nich nie unosiła się na wodzie to noszą tę samą nazwę. Na tę chwilę dostęp do kupna całego sprzętu do Hoverboardu jest ograniczony, a jego cena jest wysoka. Samodzielne używanie deski wymaga również specjalnych licencji, dlatego początkującym polecamy kupno vouchera, który umożliwi niesamowitą zabawę w określonym czasie pod okiem doświadczonych instruktorów.

big

Zabawę polecić można nie tylko miłośnikom sportów ekstremalnych, lecz także miłośnikom sportów wodnych. Jest to możliwość przeżycia niesamowitych nowych doświadczeń oraz emocji. Akrobacje na Hoverboardzie pozwolą poczuć adrenalinę we krwi, a cała rozrywka z pewnością przyniesie niezapomnianą radość. Możliwość swobodnego zanurzania się w wodzie oraz wyskakiwania z niej niczym delfin może dać poczucie prawdziwej wolności i swobody. Jeśli chociaż raz ktoś spróbuje się wzbić w powietrze, nawet jeśli się nie uda to prędzej czy później spróbuje po raz kolejny. Finalny efekt nauki z pewnością przyniesie niesamowitą satysfakcje, którą każdy będzie chciał pochwalić się znajomym.

Sprawdźcie Hoverboard w naszej ofercie i przekonajcie się, ile zabawy zapewnia ten prezent.